Forum > Hardware > Jaki "transmiter" do auta ?

Strona 2 z 2 <<<12
skocz

Dead.Pixel

Wysłane 2022-05-04 14:27 , Edytowane 2022-05-04 14:30

@szaryKocur - djluke jakoś na początku chyba o czymś takim wspominał :)

@krymtON - kiedyś myślałem o czymś takim ...w sumie cały czas myślę (tylko jak dacie namiar na kogoś kto takie rzeczy montuje), to by było najlepsze rozwiązanie, bo przy okazji zamontować można by było kamerę cofania i bym miał widok z kamerki zaraz po wyrzuceniu wstecznego biegu [kosmos] :)

@mee nie to żebym marudził na Jabra (gdy chińczyków mnóstwo wokół) szczególnie, że miałeś i polecasz, ale mam słuchawki bluetooth tej firmy i ..dali ciała.. :)


P.S.
@beton miałem cię już olać i ci nie odpisywać, bo fanatycznie próbujesz mi sprzedać sprzęt CD (chociaż cały czas o tym pisze) - że ja go nie kupię, bo k***a nie chce!

..ale będę miły i ci napiszę, zatem daje ci już teraz (jeszcze raz) znać, ile mnie to wyniesie:
1]. Zaniosę to radio do jakiegoś specjalisty i powiem: jak zamontowanie tego AUXa (może przy okazji sprawdzenie CD czemu nie wysuwa płyt) będzie kosztować od 50 do 100 PLN - to się zgadzam, powyżej NIE szkoda kasy.
2]. Jeśli więcej, to do max 100 PLN kupię jakiś taki transmiter z USB (zauważ, tylu kolegów poniżej coś takiego padało).
3]. Chyba, że ktoś poleci mi speca który montuje takie rzeczy jak podał @KrymtON, to się skuszę i wydam dużo pieniędzy na takie full wypas radio z dużym ekranem i kamerką cofania.


A skoro już jesteś takim fanatykiem CD, to może zrobimy tak: podam ci mój numer konta wyślesz mi chociaż te 100 PLN i ja wtedy (na pewno:devil:) kupię radio z CD jak sobie wymarzyłeś OK? [ale nie już nie odpisuj].

A co do używania komórki to nie bez powodu są mandaty za jej używanie w aucie.

..to se tablet przykleję super klejem jak już pisałem..
Zresztą cały twój tekst nadaje się do cytowania.. K. Stanowski cały odcinek by o nim mógł nakręcić ...


Pozdrawiam i miłego dnia życzę:-)

Bez gwiazdy nie ma jazdy :)
Strona 2 z 2 <<<12
skocz

Kto jest online: 0 użytkowników, 243 gości