2017-04-21 18:24
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
4

10 rzeczy, które warto wiedzieć o Sniper Ghost Warrior 3

Obrazek 10 rzeczy, które warto wiedzieć o Sniper Ghost Warrior 3

W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami premierą Sniper Ghost Warrior 3, CI Games prezentuje nowy film, który pomoże zarówno nowicjuszom, jak i weteranom serii w odnalezieniu się na tyłach wroga w najbardziej rozbudowanej przygodzie snajperskiej. Jak widać na filmie, gra oferuje całą gamę różnych sposobów prowadzenia rozgrywki. Kontroluj i modyfikuj drony, używaj pokaźnego arsenału, przesłuchuj przeciwników i odkrywaj trzy rozległe mapy w stylu otwartego świata, wypełnione sekretami i czyhającymi niebezpieczeństwami. Sniper Ghost Warrior 3 to historia braterstwa, wiary i zdrady osadzona w najlepiej zaprojektowanej grze snajperskiej. Wciel się w rolę amerykańskiego snajpera Jonathana Northa, który dostaje się za linię wroga w Gruzji, nieopodal rosyjskiej granicy.Odkryj ogromny, w pełni otwarty świat, z dynamicznymi warunkami atmosferycznymi, porami dnia i nocy, które mają realny wpływ na rozgrywkę i podejmowane decyzje. Dostosuj broń, akcesoria, pojazdy i drony, wykorzystując przy tym zdolności z trzech podstawowych drzew umiejętności: Snajpera, Wojownika i Ducha.

Sniper Ghost Warrior 3 trafi na konsolę PlayStation 4, Xbox One oraz Windows PC 25 kwietnia 2017 roku.


10 rzeczy, które warto wiedzieć o Sniper Ghost Warrior 3

10 rzeczy, które warto wiedzieć o Sniper Ghost Warrior 3

Źródło: Info Prasowe / CI Games
 1. Avatar nic wiadomość nic
   

  Czyżby strzelanie do Rosjan? Ja nie chcę strzelać do Rosjan. Wolę do Niemców, którzy od lat nas okupują gospodarczo, lub Amerykanów, którzy swoimi oddziałami, zaczynają nas chyba okupować militarnie.
  Żarty, żartami, ale trzeba pamiętać, że to Sowieci rosyjscy nas wyzwolili, ponosząc ogromne straty ludzkie i mimo, że staliśmy się wyzyskiwaną do cna kolonią ZSSR, oraz że wytłukli nam, lub wywieźli parędziesiąt/paręset tysięcy (Stalin w tym czasie zabił ~20 milionów swoich/Rosjan), to i tak doświadczyliśmy od nich mniej zła w ciągu ~50 lat, niż od Nazistów niemieckich w ciągu tylko 6 lat.

 2. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
  @cyclonB

  Ech to młode pokolenie. Najpierw obowiązek, dopiero potem przyjemność, pamiętaj. :-P
  A tak na prawdę, z Niemcami w ciągu całej historii Polski mieliśmy więcej współpracy, a mniej wojny, niż z Rosją. Jednak lubienie, czy nie jest subiektywne. Nie chcę Ci się wtrącać w sposób grania. Ja staram się nie odczuwać niechęci ani do Rosjan, ani do Niemców, bo nam zawiniły ich rządy. Wśród ludzi, jak zwykle byli podli i dobrzy, wśród jednych i drugich.

 3. Avatar nic wiadomość nic
  @kotin

  Myślisz, że młode pokolenie nie myśli podobnie? Oni bzdur podawanych przez media głównego nurtu chyba nie oglądają. Tzn. mam taką nadzieję.
  Co do współpracy to racja, aczkolwiek zanim Rosja stała się "niedobra" i Unia wymyśliła jak ją "strasznie" ukarać, nałożeniem selektywnego zakazu handlu (który godził głównie w interesy Polski), to mieliśmy bardzo dobre wskaźniki wymiany handlowej właśnie z Rosją - więcej eksportowaliśmy z tego co pamiętam, a w przypadku Niemiec raczej głównie importujemy. Jak dla mnie to jest najistotniejsze - czy więcej sprzedajemy towarów i usług, czy więcej musimy kupować. 

 4. Avatar nic wiadomość nic
   

  Scenariusz Sniper Ghost Warrior 4:
  Narastają nastroje nacjonalistyczne w Niemczech, w miejsce dotychczasowych regularnych rękoczynów przeciwko imigrantom, pojawiają się pierwsze mordy, stymulowane przez nową partię "Siła w Niemcach", która potajemnie współpracuje z agenturami podburzającymi nastoje uchodźców. Partia zyskuje coraz więcej zwolenników. Zaczynają się rzezie na uchodźcach i tworzenie obozów koncentracyjnych. Jednocześnie widać coraz większe naciski na podporządkowanie sobie krajów satelitarnych, a sytuacja na Ukrainie militarnie wspieranej przez Niemcy, zaostrza się i dochodzi do przełamania linii frontu i pierwszych rzezi na Rosjanach z Donbasu. Rosja zaangażowana w konflikt w Syrii i pomoc militarną Korei Północnej napadniętej przez US Navy, nie jest w stanie pomóc. Wiodąca już teraz partia "Siła w Niemcach" podkreśla wiodącą rolę Niemiec w odpowiedzialności za losy Europy, która nękana gospodarczo przez Chiny i USA, odcięta od zasobów arabskich, stała się słaba i bezwolna. Uruchomiony zostaje program dozbrajania i militaryzacji kraju. Amerykańskie wojska stacjonujące w Polsce zostają wzmocnione - po której stronie konfliktu staną, tego nie wiadomo. Polski snajper modyfikuje karabin przeciwpancerny wz. 35 swojego dziadka i przygotowuje kamuflaż. Mimo, iż kb ppanc wz. 35 wygląda jak karabin snajperski, to wie że jeśli ma uszkodzić Leoparda, albo M1 Abramsa, to musi zbliżyć się blisko, bardzo blisko.
  :-)
  O takiej grze mówiłem, z realnym scenariuszem, jaki może nas spotkać, a nie o wariacjach na temat jakiegoś konfliktu, który się nie wydarzy, lub już się nie powtórzy (zgaduję fabułę SGW 3).Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.