2018-10-09 19:07
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
2

AMD stawia na opłacalność - ’level: master’ dla graczy PC

Obrazek AMD stawia na opłacalność - ’level: master’ dla graczy PC

Skok cen pamięci RAM, hossa i bessa kryptowalut, niebywale tanie SSD, czy wreszcie kolosalne zmiany na rynku procesorów nieustannie wpływają na oblicze tego, co w danym momencie najbardziej opłaca się kupić. Dzisiaj jednak pewne jest jedno – sprzęt AMD oferuje najlepszy stosunek możliwości, wydajności i wartości do ceny, co potwierdzają niezależni eksperci. W największych krajowych portalach śledzących opłacalność zakupów w różnych zestawieniach sprzętowych PC, pierwsze miejsca w stosunku wydajność do ceny, zajmują konstrukcje oparte na procesorach AMD Ryzen i kartach graficznych Radeon RX.Kupując procesor AMD Ryzen lub AMD Athlon można też wybrać płytę główną z chipsetem B450 lub X470, dzięki czemu użytkownik otrzyma gratis dostęp do technologii StoreMI, która pozwala automatycznie przyspieszyć działanie dysku twardego korzystając z dostępnego nośnika SSD. Funkcja ta jest wygodna, łatwa w konfiguracji i pozwala przestać się przejmować rozlokowaniem danych i programów, gdy szybszy i wolniejszy nośnik działają oddzielnie. Ponadto trwa obecnie promocja na płyty GIGABYTE, w ramach której przy zakupie wybranych płyt głównych można otrzymać 30 lub 40 EUR do wydania na Steam

Monitorów zgodnych z Radeon FreeSync jest na rynku przeszło 250 modeli (lista), z których najbardziej przystępne 1080p można dostać w cenie już 399 zł. Z kolei wyświetlacze z matrycami 1080p 144 Hz są dostępne już za 799 zł*. Biorąc pod uwagę, że karty graficzne Radeon RX są obecnie dostępne w bardzo dobrych cenach, a przy zakupie wybranych modeli można otrzymać aż 3 gry gratis, to zestaw zsynchronizowanego monitora i karty graficznej to obecnie najbardziej opłacalna inwestycja dla gracza:

Radeon RX Vega 56 dostępny od ok. 2000 PLN, RX 580 8GB od około 1100 PLN, a RX 570 4GB od ok. 850 PLN.

Przy zakupie wybranych modeli w sklepach realizujących promocję można bezpłatnie otrzymać Assassin’s Creed Odyssey, Star Control: Origins oraz Strange Brigade.


AMD stawia na opłacalność - ’level: master’ dla graczy PC

AMD stawia na opłacalność - ’level: master’ dla graczy PC

AMD stawia na opłacalność - ’level: master’ dla graczy PC

Źródło: Info Prasowe / AMD
  1. Avatar nic wiadomość nic
    Uprzedzam przed powtorka z 2008 może to dotrwa..

    Do konca listopada, moze do konca roku ale jest duże prawdopodobieństwo że jeśli nie dziś to możecie nie mieć wkrótce okazji kupować tanio. TO dla oczekujących na ZEN2. Poradnik jak najbardziej w samą porę. Jest grubo, to jest poważne ostrzeżenie wbrew temu co widać w mass mediach.. kto pamięta Radeona 4870, kto pamięta Phenoma II i ten kurs dolara 2.2zl to niech bacznie obserwuje co się będzie wkrótce działo ;)

  2. Avatar nic wiadomość nic
     

    a co się będzie działo?Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.