2019-08-14 11:14
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Acer - Predator Triton 900 już dostępny w Polsce

Obrazek Acer - Predator Triton 900 już dostępny w Polsce

Gamingowa bestia z konwertowalnym ekranem już dostępna w Polsce. Predator Triton 900 to wielofunkcyjny laptop do gier. Smukły notebook gamingowy został wyposażony w najnowszy procesor graficzny NVIDIA GeForce RTX 2080 i 17-calowy wyświetlacz 4K typu IPS z technologią NVIDIA G-SYNC. Wydajność urządzenia zapewnia procesor Intel Core i7 8. generacji, dyski SSD PCIe RAID i do 32 GB pamięci DDR4. Laptop został wyposażony w wyjątkowy na rynku 17-calowy, dotykowy wyświetlacz 4K typu IPS z częstotliwością odświeżania wynoszącą 144 Hz. Ponadto Predator Triton 900 ma innowacyjną obudowę oraz dwa zawiasy Ezel Aero Hinge, które wykonane zostały z wykorzystaniem technologii CNC.Zawiasy pozwalają na przełączanie między czterema trybami użytkowania:
・ trybie wyświetlania,
・ trybie Ezel do grania w gry na ekranie dotykowym,
・ trybie laptopa,
・ trybie stand, który zmienia Triton 900 w tablet do grania.

Trybu Ezel pozwala na ustawienie ekranu pod dowolnym kątem a przy tym obraz jest tak samo dobrze widoczny niezależnie od strony, z której na niego patrzymy. Pozwala to na łatwe dostosowanie laptopa do swojego stylu użytkowania.

Dwa metalowe wentylatory AeroBlade 3D czwartej generacji i technologia Coolboost utrzymują odpowiednie chłodzenie notebooka podczas wymagających zadań. Ponadto zostały wyposażone w najsmuklejsze metalowe łopatki (zaledwie 0,1 mm grubości) i umożliwiają większy przepływ powietrza, a także zwiększają aerodynamikę. Szybkość wentylatora dostosowuje się do zwiększonego nakładu pracy w zależności od potrzeb systemu. Dodatkowych wrażeń zapewnia technologia Waves Maxx, która wykorzystuje śledzenie ruchu Waves Nx i umożliwia urządzeniu wykorzystanie realistycznego dźwięku przestrzennego 3D.

Dwa porty HDMI 2.0, DisplayPort i USB-C Thunderbolt 3 pozwolą na podłączenie dodatkowych ekranów co sprawi, że razem z laptopem możliwe jest posiadanie czterech wyświetlaczy.

Dodatkowym ułatwieniem dla graczy będzie podświetlenie RGB pod każdym klawiszem, przycisk makro i panel z przełączanymi trybami: dotykowy i klawiatury numerycznej. O szybkie łączności i zoptymalizowaną pracę zadbają: Karta sieciowa Killer E3000, karta bezprzewodowa Killer AC 1550 i Killer Control Center 2.0.

Gamingowy notebook jest już dostępny w Polsce w cenie od 19999 PLN.

Acer - Predator Triton 900 już dostępny w Polsce

Acer - Predator Triton 900 już dostępny w Polsce

Acer - Predator Triton 900 już dostępny w Polsce

Acer - Predator Triton 900 już dostępny w Polsce

Źródło: Info Prasowe / AcerKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.