2018-07-10 11:39
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Acer Predator Cup - wjedź na tor wyścigowy

Obrazek Acer Predator Cup - wjedź na tor wyścigowy

Do 11 lipca każdy może wziąć udział w eliminacjach na facebookowych profilach pięciu YouTuberów. GRABA, SETO, Kycu, Niklaus i Bonkol poprzez zadanie konkursowe wybiorą pięć osób, które 20 lipca spotkają się na Torze Modlin. A tam będzie czekał na nich symulator oraz dwa obowiązkowe okrążenia za kierownicą Lamborghini Gallardo. Predator Cup to trzyetapowy konkurs organizowany przez Acer, NVIDIA oraz x-kom.pl. Wydarzenia z Toru w Modlinie będą transmitowane na żywo na kanale NVIDIA w Twich.tv. Prowadzącą studio będzie Kinga Kujawska, a komentatorami Fryderyk “Veggie” Kozioł i Piotr “Ziemniak” Latała.



W rozgrywce komputerowej weźmie udział 5 uczestników. Polega ona na nieprzerwanym wykonywaniu okrążeń przez 10 minut na symulatorze jazdy przy użyciu okularów VR. Kolejny etap jest inspirowany grą Project Cars 2 i uczestnik musi samodzielnie prowadzić samochód przez dwa okrążenia na Torze Modlin.

Mistrz lub mistrzyni kierownicy może liczyć na nagrodę w postaci gamingowego laptopa z serii Predator. Po wyjściu z Lamborghini Gallardo otrzyma Predatora Helios 300, a do pozostałych dwóch osób trafią vouchery na zakupy w x-kom.pl o wartości 3000 i 2000 PLN.

Strona internetowa Predator Cup

Harmonogram Predator Cup:
• do 11 lipca eliminacje na facebookowych profilach pięciu YouTuberów: GRABA, SETO, Kycu, Niklaus i Bonkol
• 20 lipca rozgrywka komputerowa na symulatorach na Torze Modlin i rozgrywka realna polegająca na samodzielnym prowadzeniu samochodu





Acer Predator Cup - wjedź na tor wyścigowy

Źródło: Info Prasowe / Acer



Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.