2022-10-13 13:41
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Amazfit - synchronizacja danych treningowych z aplikacją adidas Running

Obrazek Amazfit - synchronizacja danych treningowych z aplikacją adidas Running

Amazfit nawiązał współpracę z wielokrotnie nagradzanym partnerem w dziedzinie zdrowia cyfrowego adidas Runtastic, aby zapewnić niezrównaną motywację dla zróżnicowanej międzynarodowej społeczności sportowców, poprzez wiodące w branży śledzenie i udostępnianie treningów. Autorska technologia czujnika optycznego BioTracker PPG do śledzenia biometrycznego marki Amazfit umożliwia użytkownikom dokładne monitorowanie kompleksowego zakresu metryk zdrowotnych i fitness, przed wygenerowaniem szczegółowego raportu aktywności w Zepp App, aplikacji mobilnej marki. Przyjazna dla użytkowników systemów Android i iOS, aplikacja Zepp App ułatwia inteligentne zarządzanie urządzeniami Amazfit - a w połączeniu z potężnymi algorytmami ruchu i statusu treningu na tych urządzeniach, sprawia, że śledzenie postępów jest jednym z najbardziej wszechstronnych dostępnych dla globalnych użytkowników w ponad 90 krajach.adidas Runtastic jest uznaną platformą cyfrową, która umożliwia 182 milionom sportowców osiąganie celów fitness dzięki adaptacyjnym wskazówkom i motywacji. Jej zintegrowany system Partner API umożliwia bezpieczną transmisję danych, jednocześnie pozwalając członkom na synchronizację wybranych informacji o aktywności z ich inteligentnych urządzeń do aplikacji adidas Running, dla efektywnego śledzenia danych i kompleksowych raportów z aktywności.

Zakres danych, które można zsynchronizować, obejmują: dystans, czas trwania, tętno, prędkość, czas rozpoczęcia/zakończenia i tak dalej - umożliwiając użytkownikom natychmiastowe sprawdzenie swojego stanu fizycznego na inteligentnym urządzeniu Amazfit, a jednocześnie dzielenie się swoją aktywnością z globalną społecznością online. Po każdym treningu użytkownicy otrzymają również spersonalizowany raport sportowy w aplikacji adidas Running, aby pomóc w ukierunkowanych i skutecznych ulepszeniach treningowych w przyszłości.

Oficjalne partnerstwo rozpoczyna się w czwartym kwartale 2022 roku. Wszystkie funkcje będą dostępne z zupełnie nowymi Amazfit GTR 4 i GTS 4 na początek, z kompatybilnością dla innych smartwatchów Amazfit health i fitness, które zostaną dodane w przyszłości. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalne strony internetowe Amazfit i Runtastic.

Amazfit - synchronizacja danych treningowych z aplikacją adidas Running

Amazfit - synchronizacja danych treningowych z aplikacją adidas Running

Źródło: Info Prasowe / AmazfitKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.