2014-05-19 00:18
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
4

ART L-01 Uchwyt do monitorów LCD

Obrazek ART L-01 Uchwyt do monitorów LCD

Czy też czasami macie wrażenie, że na Waszym biurku jest trochę ciasno? Uczucie to jest pewnie mocniejsze, gdy zdecydujemy się na zakup nowego, większego monitora, a może i dwóch lub więcej... To oczywiście skrajne przykłady, ale niektórzy użytkownicy decydują się na takie rozwiązania, bo raz że monitory LCD są coraz tańsze, a dwa że nasze karty graficzne pozwalają już na korzystanie jednocześnie z wielu ekranów. Dla takich właśnie klientów, firmy produkujące akcesoria peryferyjne do zestawów komputerowych, wymyślają specjalne zestawy uchwytów pozwalających na wygodny montaż domowych centrów "monitoringu". Jednym z nich jest firma ART, której produkty, jak myszy, klawiatury, słuchawki, mikrofony, gamepady, torby, pokrowce i wiele innych, starają się połączyć niezła jakość z atrakcyjną ceną. Właśnie ART będzie dziś chciał rozwiązać nasz problem z niewystarczającą ilością miejsca na biurku, a uczyni to za pomocą uchwytu (lub stojaka, jak kto woli), L-01.

Źródło: Klinika IN4 czytaj więcej...
 1. Avatar nic wiadomość nic
   

  mam podobny. \"\hura\" Sławku troszkę inaczej go mogłeś zamontować i nie odstawał by Ci aż tyle od ściany. ja mam przyczepiony bliżej środka tak, że mogę go złożyć do końca i ograniczają mnie tylko wtyczki z tyłu, a przy poprzednim monitorze gdy wtyczki były wpinane od spodu to praktycznie był przy samej ścianie. co do ograniczeń dla pivota to po diabła Ci ta podstawka pod monitor? monitor powinien być jak najniżej się da, a nie przy suficie :-P

 2. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
  @pi_nio

  No akurat ja lubię trochę inaczej, by monitor był środkiem na wysokości oczu... Podstawka wklejona przez producenta na stałe, więc nawet nie da się jej zdemontować do zdjęć... Przy szerszym biureczku o jakieś 30-40 centymetrów stojak nabiera już innego, pełnego wymiaru...

 3. Avatar nic wiadomość nic
   

  Uchwyt na monitor podstawowa sprawa. Nie wyobrażam sobie trzymania dzisiejszych 27-30 calowych monitorów bezpośrednio na biurku. Za dużo miejsca zajmują.

 4. Avatar nic wiadomość nic
  Monitor opada

  Sporo osób uważa, że pierwsze ramię (od strony monitora) jest dosyć luźne i mimo mocnego skręcenia monitor opada na dół... Czy zauważyłeś taki problem u siebie?Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.