2007-11-11 23:07
Autor: Jerzy Wasiela (Wheerex)
4

Asus Silent Knight II - wydajność i ''design''

Obrazek Asus Silent Knight II - wydajność i ''design''

Firma Asus postanowiła powalczyć na rynku chłodzenia procesorów. W tym celu na półki sklepowe trafił cooler Silent Knight II potrafiący schłodzić nawet czterordzeniowe CPU. Konstrukcja urządzenia jest stosunkowo prosta. Mamy tu do czynienia z konwencjonalnym "miedzianym" projektem „wykorzystującym” sześć ciepłowodów oraz 128 finów. Niby nic nadzwyczajnego jednak producent pokusił się zaspokojenie potrzeb użytkowników wymagających od sprzętu jak najlepszych wrażeń wizualnych. Czy Asus sprostał zadaniu i w parze z atrakcyjnym wyglądem coolera otrzymujemy również wysoką wydajność? Po odpowiedź zapraszamy do recenzji.

Źródło: IN4 Hardware Lab. czytaj więcej...
 1. Avatar nic wiadomość nic
   

  Cóż nie ma co ukrywać coolery Asusa są głównie dla moderów. Nie mają złych parametrów ale nie są najlepsze.

 2. Avatar nic wiadomość nic
  polszczyzna?

  "Radiator wyposażony został w 128 aluminiowych finów (po 64 z każdej strony)." ze sie oni tam wszycy pomiescili... to chyba chodzi nie tyle o "Finow" co finy - takie zaglowki? ale tak to juz jest z takimi miedzianymi projektami... dalej juz mi sie nie chcialo czytac

 3. Avatar nic wiadomość nic
   

  Srednio, nie najlepiej ale i tragicznie też nie

 4. Avatar nic wiadomość nic
  hMM

  Przeciętność za wysoką cenę. Za 130 zł jest Ninja B. która jest sporo lepsza, a przy tym o wiele cichsza niż ten Knight.

  Przy okazji, nawet na wykresie jest literówka, tyle czasu i jeszcze nie poprawiona.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.