Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Blitz Twister Cup 2019 – drużyna 7SSTAR zwycięża

Obrazek Blitz Twister Cup 2019 – drużyna 7SSTAR zwycięża

Drużyna 7STAR reprezentująca region CIS po pasjonującym finale z amerykańskim REIGN zwyciężyła w stosunku 4:2 i zostali mistrzami gry World of Tanks Blitz na ten rok. Z turnieju wyjechali bogatsi o 50000 USD i z pucharem Twister Cup! Amerykanie zajęli drugie miejsce (po raz pierwszy drużyna z tego kontynentu trafiła do ścisłego finału) i zdobyli 20 000 USD, trzecie i czwarte miejsce - ULTIMATE FEAST oraz RBmk-Energy (po 10000 USD), a piąte i szóste – europejskie END GAME z Polakiem w składzie oraz TEAM Wombats (po 5000 USD). Warto podkreślić dobre wyniki oglądalności streamu z zawodów. Podczas 7 godzinnej transmisji na żywo z Mińska wydarzenie oglądało ponad 2.6 miliona osób, a w jednym momencie nawet 30000 widzów.

źródło: Info Prasowe / Wargaming

Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelnik serwisu IN4.pl.