2014-11-12 06:56
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

COMPRO Przedstawia Kamerę TN900RW

Obrazek COMPRO Przedstawia Kamerę TN900RW

COMPRO Technology przedstawia Compro TN900RW, pierwszą na świecie kamerę dostępną w chmurze, którą można sterować domowymi urządzeniami. Dzięki możliwości obracania głowicy i rozdzielczości 720P HD, w połączeniu z WiFi i podczerwienią, użytkownicy mogą cieszyć się obrazem wysokiej jakości na swoich telefonach i jednocześnie sterować urządzeniami domowymi z dowolnego miejsca o dowolnym czasie. TN900RW posiada wbudowany mechanizm zapamiętywania sygnałów podczerwonych, dzięki któremu można sterować dowolnym urządzeniem domowym dla łatwego i wygodnego życia. Dla przykładu: w gorący dzień użytkownik może włączyć klimatyzację jeszcze przed dotarciem do domu. Może również sprawdzić, czy na pewno wyłączył światło, telewizor lub inne sprzęty domowe.Jeżeli urządzenie nie posiada możliwości sterowania pilotem (np. lampa lub wentylator) można wykorzystać zdalny włącznik PS-100 dla rozszerzenia zasięgu kamery TN900RW.

Kamera TN900RW dzięki wbudowanemu czujnikowi temperatury pozwala na monitorowanie temperatury w pomieszczeniu i wysłanie powiadomienia gdy przekroczy ona wartość ustaloną w aplikacji C4home. Model TN900RW to przydatne urządzenie dające użytkownikowi wiedzę o tym co dzieje się w danej chwili w jego domu lub mieszkaniu.

Firma COMPRO oczekuje na chętnych dystrybutorów na polskim rynku. Być może niebawem uda się takiego domowego strażnika, zakupić na naszym rynku.


COMPRO Przedstawia Kamerę TN900RW

COMPRO Przedstawia Kamerę TN900RW

Źródło: Info Prasowe / COMPROKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.