2019-07-18 16:39
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

CORSAIR - nowe 32-gigabajtowe moduły pamięci RAM DDR4

Obrazek CORSAIR - nowe 32-gigabajtowe moduły pamięci RAM DDR4

CORSAIR zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży 32-gigabajtowych modułów pamięci operacyjnej DDR4. Moduły VENGEANCE LPX 32 GB DDR4 wyznaczają nowy standard pamięci RAM dla entuzjastów PC. Zostały dokładnie przetestowane pod kątem kompatybilności z większością obecnych płyt głównych działających z DDR4. Produkty CORSAIR umożliwiają stabilne przetaktowywanie dzięki radiatorowi wykonanemu z czystego aluminium i są dostępne w różnych kolorach, dzięki czemu można je dopasować do wyglądu budowanego zestawu komputerowego. Nowe LPX-y trafią do sprzedaży w wariantach o częstotliwościach 2400 MHz i 2666 MHz w zestawach 1, 2, 4 i 8 modułów oraz 3000 MHz w zestawach 1 lub 2 modułów.Umożliwia to dobranie odpowiedniej konfiguracje pod potrzeby użytkownika i zwiększenie dostępnej pamięci operacyjnej komputera do 128 GB w przypadku podstawowych płyt głównych z 4 gniazdami DIMM oraz do 256 GB w przypadku płyt głównych wysokiej klasy z 8 gniazdami DIMM.

CORSAIR wprowadzi też do sprzedaży nową pamięć TUF Gaming VENGEANCE RGB PRO DDR4 w zestawach po 16 GB (8 GB x 2). Jako partner będący częścią stowarzyszenia ASUS TUF Gaming Alliance, kalifornijski producent zaoferuje wysokiej klasy pamięci RGB w charakterystycznym stylu TUF Gaming oraz gwarantujące zgodność z dowolną płytą główną z serii TUF Gaming. Ponadto, wszystkie pamięci DDR4 od CORSAIR oferujące podświetlenie LED RGB są od teraz kompatybilne z oprogramowaniem ASUS Aura Sync. Użytkownicy płyt głównych firmy ASUS mogą sterować podświetleniem RGB pamięci za pomocą łatwego w instalacji dodatku do ASUS Aura Sync lub oprogramowania CORSAIR iCUE.

Aktualne informacje o cenach pamięci VENGEANCE LPX i VENGEANCE RGB PRO można uzyskać w witrynie internetowej firmy CORSAIR. Nowe RAM DDR4 kalifornijskiej firmy pojawią się na półkach polskich sklepów do końca sierpnia 2019 roku. Wszystkie pamięci CORSAIR są objęte dożywotnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną amerykańskiego producenta.


CORSAIR - nowe 32-gigabajtowe moduły pamięci RAM DDR4

CORSAIR - nowe 32-gigabajtowe moduły pamięci RAM DDR4

CORSAIR - nowe 32-gigabajtowe moduły pamięci RAM DDR4

Źródło: Info Prasowe / CorsairKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.