2020-02-27 13:03
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

CORSAIR - podzespoły PC w białej wersji kolorystycznej

Obrazek CORSAIR - podzespoły PC w białej wersji kolorystycznej

CORSAIR wprowadził do oferty nową wersję kolorystyczną kilku popularnych produktów do chłodzenia podzespołów PC. Białe wentylatory z serii iCUE QL RGB z efektownym podświetleniem przy użyciu 34 diod LED RGB w czterech osobnych obwodach zwiększą atrakcyjność każdego, białego zestawu komputerowego. Dla entuzjastów niestandardowych układów chłodzenia, którzy cenią maksymalną wydajność i niezrównany wygląd, CORSAIR przygotował popularne Hydro X w kolorze białym – w tym bloki wodne do procesora oraz pompki ze zbiornikiem w kilku różnych wersjach do wyboru.Wprowadzone na rynek pod koniec 2019 roku wentylatory z serii CORSAIR iCUE QL RGB to najwyższej klasy produkty z PWM oświetlane 34 diodami LED RGB. Cztery obwody świetlne – po dwa z przodu i z tyłu – zapewniają widoczność iluminacji niezależnie od tego, czy wentylator znajduje się przy wlocie, czy też wylocie powietrza. Dostępne teraz także w kolorze białym QL RGB można kupować pojedynczo lub w zestawach, w rozmiarach 120 mm i 140 mm. Wielopaki zawierają również specjalny kontroler podświetlenia RGB CORSAIR iCUE Lighting Node CORE. Dodatek umożliwia pełne dostosowanie i synchronizację efektownego podświetlenia wentylatorów w oprogramowaniu iCUE. Produkt kalifornijskiej firmy oferuje nie tylko najwyższej klasy podświetlenie RGB, ale także świetny obieg powietrza dzięki sterowaniu PWM, nowy, nieskazitelny wygląd oraz spektakularne podświetlenie pod dosłownie każdym kątem.

Od momentu wejścia na rynek w 2019 roku seria CORSAIR Hydro X nieustannie się rozwija i oferuje wszystkie niezbędne elementy do budowy wysokowydajnego i niestandardowego układu chłodzenia. Dostępny w nieskazitelnej bieli, o matowym wykończeniu blok wodny do procesora XC7 RGB oraz pompka ze zbiornikiem XD5 RGB nadają zestawom PC całkowicie nowy wygląd. Blok wodny do procesora XC7 RGB chłodzi procesory Intel LGA 115X oraz AMD AM4 przy użyciu niklowanej płytki miedzianej oraz ponad 60 mikrochłodzących żeberek, a 16 indywidualnie adresowanych diod LED RGB podkreśla wygląd niestandardowego układu chłodzenia. Wchodząca w skład zestawu XD5 RGB pompka Xylem D5 PWM jest wbudowana w zbiornik o pojemności 330 ml z dziesięcioma indywidualnie adresowanymi diodami LED RGB.

Całkowicie nowa pozycja z oferty Hydro X, pompka ze zbiornikiem XD3 RGB, umożliwia budowę niestandardowego układu chłodzenia w zupełnie nowym segmencie małych komputerów o formacie SFF. XD3 RGB zawiera wysokowydajną pompkę Xylem DDC PWM i mierzy zaledwie 114 x 114 x 58 mm, dlatego mieści się w małych obudowach, takich jak CORSAIR 280X. Wbudowany w XD3 zbiornik o pojemności 180 ml rozświetla 16 indywidualnie adresowanych i sterowanych przy użyciu oprogramowania iCUE diod LED RGB, które eksponują zarówno personalizowane podświetlenie, jak i chłodziwo. Podobnie jak swój większy odpowiednik, XD3 RGB zawiera wbudowany czujnik temperatury, który dostarcza w czasie rzeczywistym podstawowych informacji i umożliwia automatyczne sterowanie produktem w połączeniu ze sterownikiem iCUE Commander PRO (dostępnym osobno) oraz oprogramowaniem CORSAIR iCUE.

Wszystkie premierowe produkty kalifornijskiego producenta są dostępne w sprzedaży w oficjalnym sklepie internetowym firmy na www.CORSAIR.com. Wentylatory z serii QL RGB są objęte dwuletnią gwarancją, a XC7 RGB, XD5 RGB i XD3 RGB, podobnie jak wszystkie pozostałe produkty Hydro X, trzyletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną firmy CORSAIR. QL RGB w kolorze białym pojawią się w Polsce do końca kwietna 2020. Producent nie podał informacji o dacie wprowadzenia do Polski białych podzespołów z serii Hydro X.

CORSAIR - podzespoły PC w białej wersji kolorystycznej

CORSAIR - podzespoły PC w białej wersji kolorystycznej

CORSAIR - podzespoły PC w białej wersji kolorystycznej

CORSAIR - podzespoły PC w białej wersji kolorystycznej

CORSAIR - podzespoły PC w białej wersji kolorystycznej

Źródło: Info Prasowe / Corsair
  1. Avatar nic wiadomość nic
    bosz' jakież to cudne jest :}

    cheba se kupie jak przeżyje atak zarazy na Śląsk :]Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.