2019-10-10 16:56
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

CORSAIR – premiera słuchawek VOID ELITE i HS PRO

Obrazek CORSAIR – premiera słuchawek VOID ELITE i HS PRO

CORSAIR wprowadził do sprzedaży kilkanaście nowych modeli zestawów słuchawkowych VOID ELITE i HS PRO. Premierowe produkty mają za zadanie zaktualizować popularne sprzęty dla graczy z linii VOID oraz HS, co zapewni użytkownikom jeszcze lepszy dźwięk i mikrofony oraz większy komfort podczas grania. Oferowane przez CORSAIR zestawy audio zaspokoją wymagania graczy dotyczące dźwięku przestrzennego 7.1, łączności bezprzewodowej o niskim poziomie opóźnień oraz dynamicznego podświetlenia RGB. Dodatkowo, do wyboru są różne wersje kolorystyczne – łącznie na rynku pojawi się 12 nowych par słuchawek gamingowych.Rodzina gamingowych zestawów słuchawkowych CORSAIR VOID od lat jest synonimem wysokiej jakości dźwięku w grach, trwałego komfortu i najwyższej klasy wykonania. Nowa seria VOID ELITE kontynuuje te tradycje, wprowadzając kilka nowości. Nowe, specjalnie strojone neodymowe przetworniki audio o średnicy 50 mm i rozszerzonym zakresie częstotliwości 20–30 000 kHz zostały opracowane od podstaw z myślą o jeszcze większej klarowności w szerszym paśmie podczas odtwarzania dudniących basów. Dodatkowo, premierowe VOIDy oferują wirtualny wielokanałowy dźwięk przestrzenny 7.1, który zapewnia graczom realistyczne wrażenia i poczucie przebywania w centrum akcji. Ponadto, słuchawki z serii VOID ELITE oferują zupełnie nowy mikrofon wielokierunkowy z certyfikatem Discord, który zapewnia niezwykłą wyrazistość głosu, a miękka pianka zapamiętująca kształt umiejscowiona w nausznikach oraz na pałąku umożliwia słuchanie dźwięku w wyjątkowo komfortowych warunkach.

Modele z rodziny VOID ELITE są dostępne z kilkoma rodzajami połączeń. VOID RGB ELITE WIRELESS łączy się z komputerami PC i konsolami PS4 za pośrednictwem ultraszybkiej technologii bezprzewodowej w paśmie 2,4 GHz i o zasięgu do 12 metrów. W trybie tym baterii wystarcza energii nawet na 16 godzin nieprzerwanego działania, a użytkownicy mogą korzystać z dźwięku przestrzennego 7.1 i dynamicznego podświetlenia RGB umiejscowionego na nausznikach. VOID RGB ELITE USB również oferują dźwięk przestrzenny 7.1 i iluminacje RGB, jednak ta wersja łączy się bezpośrednio z portem USB w komputerze. VOID ELITE SURROUND działa z wieloma różnymi urządzeniami przy użyciu uniwersalnego złącza 3,5 mm. Posiada także specjalny adapter USB umożliwiający włączenie opcji 7.1 na komputerze osobistym.

CORSAIR, wraz z serią VOID ELITE, wprowadził do oferty HS50 PRO STEREO, HS60 PRO SURROUND i HS70 PRO WIRELESS z podobnymi funkcjami, co poprzednie wersje, jednak z poprawionymi parametrami i ze zwiększonym komfortem użytkowania. Zestawy słuchawkowe HS PRO wyróżniają się dźwiękiem najwyższej klasy dzięki zupełnie nowym, neodymowym przetwornikom audio o średnicy 50 mm oraz zmodernizowanemu mikrofonowi jednokierunkowemu, który umożliwia wyraźną i wygodną komunikację głosową. Dzięki temu zapewniają świetny dźwięk podczas słuchania muzyki, oglądania filmów czy komunikacji z drużyną w ogniu walki. Zestawy słuchawkowe HS PRO mają też nauszniki z pianki zapamiętującej kształt, która gwarantuje najwyższy komfort podczas nawet wielogodzinnego użytkowania, a także wysokiej klasy konstrukcję z aluminiowymi uchwytami nauszników i metalowym szkieletem pałąka.

HS70 PRO WIRELESS, podobnie jak VOID RGB ELITE WIRELESS, wykorzystuje połączenie bezprzewodowe o niskim poziomie opóźnień w paśmie 2,4 GHz i o zasięgu do 12 m. Energii w akumulatorze wystarcza w tym trybie na 16 godzin, a gracze mogą uwolnić się od przewodów i grać przy biurku, na sofie lub w dowolnym innym miejscu, zanurzeni w dźwięku 7.1. HS60 PRO SURROUND działa z różnymi platformami przy użyciu uniwersalnego złącza 3,5 mm lub adaptera USB udostępniającego realistyczny dźwięk przestrzenny 7.1 na PC. HS50 PRO STEREO łączy się z niemal każdym urządzeniem za pośrednictwem uniwersalnego złącza 3,5 mm.

Najnowszym członkiem rodziny HS jest zestaw słuchawkowy HS45 SURROUND. HS45, podobnie jak starszy brat HS35, jest kompatybilny z różnymi platformami i ma te same cechy oraz funkcje: złącze 3,5 mm, bardzo lekką i wytrzymałą konstrukcję, odłączany mikrofon jednokierunkowy oraz regulowane nauszniki z pianką zapamiętującą kształt ucha i głowy. Podstawową różnicą HS45 jest opcja włączenia dzięki oprogramowaniu CORSAIR iCUE realistycznego dźwięku przestrzennego 7.1 na komputerze za pośrednictwem dodanego w komplecie adaptera USB.

Wszystkie zestawy słuchawkowe z serii VOID ELITE oraz HS PRO pojawią się na polskim rynku do końca października br. Premierowe produkty kalifornijskiego producenta są objęte dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną firmy CORSAIR.
CORSAIR – premiera słuchawek VOID ELITE i HS PRO

CORSAIR – premiera słuchawek VOID ELITE i HS PRO

CORSAIR – premiera słuchawek VOID ELITE i HS PRO

CORSAIR – premiera słuchawek VOID ELITE i HS PRO

CORSAIR – premiera słuchawek VOID ELITE i HS PRO

Źródło: Info Prasowe / CorsairKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.