2020-01-31 12:31
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
4

California Access świętuje 30-te urodziny

Obrazek California Access świętuje 30-te urodziny

California Access to najstarsza marka gamingowa na polskim rynku. W tym roku obchodzi swój 30-ty jubileusz. California Access pragnie zachęcić klientów do aktywnego świętowania, dlatego przygotowała dla nich konkursy z nagrodami oraz promocje na sprzęt gamingowy. California Access to marka specjalizująca się w dystrybucji sprzętu gamingowego: foteli, klawiatur, myszek, podkładek, bungee i słuchawek. Jest doskonale znana w środowisku graczy, którzy chętnie sięgają po jej produkty. Swój początek marka miała w 1990 roku, kiedy rynek komputerowy w Polsce dopiero się rozwijał. Szybki rozwój technologiczny oraz łatwiejszy dostęp do PC-ów sprawił, że młodzi adepci gamingu chętnie sięgali po akcesoria komputerowe."Przez te 30 lat funkcjonowania na rynku byliśmy świadkami wielu historycznych momentów: wprowadzeniu pierwszych gier 3D, pojawieniu się konsol czy przeobrażeniu się gamingu w profesjonalną dyscyplinę esportową. Nasz okrągły jubileusz chcemy świętować przez cały rok. Przez kolejne miesiące będziemy zachęcać klientów do wzięcia udziału w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, a także przygotujemy dla nich wiele promocji na sprzęt gamingowy. Kulminacyjnym punktem będą tegoroczne targi PGA, na które przygotujemy specjalną niespodziankę" - mówi Tomasz Baron, Business Unit Manager

Z okazji urodzin California Access przygotowała specjalny pasaż produktowy, w którym można znaleźć sprzęt dla graczy z rabatami sięgającymi nawet 40%. Pełna oferta objęta promocją dostępna jest na dedykowanej stronie -> LINK.

California Access świętuje 30-te urodziny

Źródło: Info Prasowe / Komputronik
 1. Avatar nic wiadomość nic
  hmm

  Tu taka dygresja, bo aż mnie w oczy zakuło. Wręcz "klasyka" marketingowa, która dla mnie wygląda jak efekt przeczytania streszczenia z opracowania dotyczącego brandingu i stosowania zasady "powtórz nazwę 3 razy i jeszcze raz na koniec" bez jej zrozumienia.


  i... czy to wypowiedź polityczna, czy niedopatrzenie językowe,
  owszem prawda, ale to taka "informacja bez informacji" ;) :
  "Jest doskonale znana w środowisku graczy, którzy chętnie sięgają po jej produkty."
  czyli
  "wśród graczy jest grupa osób, którzy kupują te produkty i doskonale znają tą markę" - trudno zaprzeczyć,  wystarczą tu 2 osoby


  najprawdopodobniej również, są tacy gracze, którzy:
  - kupili, a nie znali (doskonale albo wcale)
  - nie znają i nie kupują
  - znają i nie kupują
  ba, nawet mogą być nie gracze w powyższych konfiguracjach :)
  ...ale idę kawę dokończę, to się nie będę czepiał

 2. Avatar nic wiadomość nic
  Laptopy robili

  nie tam jakiś gejming.

 3. Avatar nic wiadomość nic
  :))

  A ja w ogóle nie znam tej firmy. Za to pamiętam California Access z kwiatkiem w logo która produkowała stacje dyskietek do komputerów 8-bit ;)

 4. Avatar nic wiadomość nic
   

  Mi się najbardziej ta marka kojarzy z naklejaniem ego loga na laptopach Acer.

  I czy na pewno najstarsza? Nie był czasem jeszcze wcześniej w Polsce Trust?Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.