2017-04-26 20:33
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
2

Call of Duty WWII – wstrząsająca rozgrywka, globalna skala

Obrazek Call of Duty WWII – wstrząsająca rozgrywka, globalna skala

Call of Duty powraca do największego konfliktu w dziejach wojskowości - tam, gdzie zaczęła się cała seria – do czasów Drugiej Wojny Światowej. 3 listopada Call of Duty: WWII wcieli graczy do 1 Dywizji Piechoty i zabierze w pełną braterstwa i honoru podróż przez fronty Europy z misją, od której zależeć może powodzenie kampanii Aliantów. Nowe Call of Duty to pozbawiony lukru realizm, autentyczność i jednocześnie kinowa intensywność przeżyć na wielką skalę. Poza klasycznymi starciami piechoty, w trybie wieloosobowym gra dostarczy również wielu nowości jeśli chodzi o tryby rozgrywki, system walki i wiele innych rozwiązań – a wszystko to na tle znanych z historii wielkich bitew. Nowy tryb kooperacji – Nazi Zombie – to z kolei nowa, fantastyczna i mrożąca krew w żyłach historia, którą gracze mogą poznać wraz z przyjaciółmi. Stworzona przez studio Sledgehammer Games i wydawana przez Activision Publishing Inc., Call of Duty: WWII to gra, która na nowo zdefiniuje obraz Drugiej Wojny Światowej dla całego pokolenia graczy.Call of Duty: WWII to zwrot serii w kierunku jej najgłębszych korzeni, pomyślany jako śmiałe, zrealizowane z kinowym rozmachem widowisko, oddające hołd niezapomnianemu bohaterstwu żołnierzy, którzy walczyli ramię w ramię w wojnie, która na zawsze zmieniła oblicze świata. Gra Activision to szczery, niewygładzony obraz Drugiej Wojny Światowej przedstawiony z perspektywy osławionej amerykańskiej 1 Dywizji Piechoty, w której występuje zróżnicowana mieszanka postaci z całego świata. Za pomocą zapierającej dech w piersiach warstwy wizualnej i potęgującego wrażenie dźwięku, graczom przedstawiona zostanie opowieść o lądowaniu w Normandii, marszu przez Francję i wyzwoleniu Paryża, a wreszcie przesuwaniu linii frontu w stronę Berlina, na przestrzeni niektórych z najbardziej monumentalnych bitew w dziejach ludzkości.

Call of Duty: WWII w trybie wieloosobowym pozwala zanurzyć się głęboko w doświadczenie walk piechoty z całym arsenałem historycznego uzbrojenia I ekwipunku, na tle charakterystycznych miejsc wielkich bitew Europejskiego Teatru Wojennego. Tryb wieloosobowy podsunie graczom również zupełnie nowy sposób kreacji postaci poprzez mechanikę Dywizji, nowatorski wieloosobowy tryb fabularny – Wojnę – oraz Kwaterę Główną, pierwsze w swoim rodzaju centrum społecznościowe, zaprojektowane by zapewnić graczom kontakt ze znajomymi. Definiujący obraz Drugiej Wojny Światowej dla tej generacji gier tytuł niepozbawiony będzie dającego odetchnąć od autentyzmu trybu Nazi Zombie, w którym grając w kooperacji gracze poznają całkiem nową, fantastyczną historię osadzoną w realiach historycznych, lecz pełną nieprawdopodobnych wydarzeń i scen mrożących krew w żyłach. Więcej informacji na temat wieloosobowych trybów rozgrywki w Call of Duty: WWII ujawnionych zostanie podczas zbliżających się targów E3, a jeszcze później pojawią się nowe informacje o trybie Nazi Zombie.

Złożenie zamówienia na Call of Duty: WWII w przedsprzedaży u wybranych dystrybutorów zapewnia dostęp do Bety, dostępnej w pierwszej kolejności na PlayStation 4, planowanej na dalszą część roku. W przedsprzedaży dostępne są następujące edycje Call of Duty: WWII:

Edycja Bazowa i Cyfrowa Edycja Bazowa
Cyfrowa Edycja Deluxe – z Przepustką Sezonową i dodatkami.
Edycja Pro – z Przepustką Sezonową Pass, kolekcjonerskim steelbookiem i dodatkami.Call of Duty WWII – wstrząsająca rozgrywka, globalna skala

Call of Duty WWII – wstrząsająca rozgrywka, globalna skala

Call of Duty WWII – wstrząsająca rozgrywka, globalna skala

Call of Duty WWII – wstrząsająca rozgrywka, globalna skala

Call of Duty WWII – wstrząsająca rozgrywka, globalna skala

Źródło: Info Prasowe / Activision
  1. Avatar nic wiadomość nic
     

    Powinni jeszcze zrobić takie zakończenie, że bohater kierowany przez gracza ginie np. od miny, bomby, czy ostrzału artyleryjskiego, albo broni chemicznej.

  2. Avatar nic wiadomość nic
     

    Że te zombie im się jeszcze nie znudziły. Zero polotu.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.