2018-09-24 18:49
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
3

Ceny Radeonów spadają...

Obrazek Ceny Radeonów spadają...

Tak zupełnie bez oficjalnych obniżek, karty graficzne AMD Radeon w sklepach, zauważalnie zaczynają tanieć. Według najnowszych zestawień, model Radeon RX Vega 56 8GB HBM jest dostępny już od około 2000-2200 PLN, Radeon RX 580 8GB kosztuje w granicach 1150-1200 PLN, natomiast
Radeona RX 570 4GB, dostaniemy już od około 850 PLN. W wybranych sklepach trwa nadal promocja, w ramach której przy zakupie kart graficznych Radeon RX 570, 580 i Vega można otrzymać aż trzy pełne wersje zupełnie nowych gier. Uczestnicy promocji mogli już pobrać Strange Brigade, który wg gram.pl od początku błyszczy frajdą z rozgrywki i brakiem problemów technicznych za sprawą świetnej implementacji DirectX 12 i Vulkan API.Dziś z kolei ma miejsce premiera następnej gry z pakietu, czyli Star Control: Origins, którą Gaming Trend ocenia w tych słowach: „z powodzeniem utrzymuje idealny balans między poważną i niepoważną rozgrywką łącząc to ze światem, który przyjemnie jest eksplorować.” Starsi gracze mogą kojarzyć ten tytuł, ponieważ nowa gra stanowi reboot serii zapoczątkowanej ponad 28 lat temu! Rozgrywka i nawiązania to nie jedyne mocne strony, ponieważ gra wkrótce otrzyma wsparcie dla DirectX 12, Vulkan API i FreeSync 2 HDR.

Kolejną i ostatnią grą z pakietu będzie niezwykle wyczekiwany Assassin’s Creed Odyssey, którego premiera zaplanowana jest na 5 października br.

Ceny Radeonów spadają...

Ceny Radeonów spadają...

Ceny Radeonów spadają...

Źródło: Info Prasowe / AMD
 1. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Dobrze, dobrze, przyszła koza do woza. :-P Jak się chcą graczom przypomnieć, to innej drogi nie ma jak niższa cena i dobre dodatki. Na kopaczach już dosyć zarobili, czas wrócić do rzeczywistości. :silly:

 2. Avatar nic wiadomość nic
  @kotin

  Raczej trzeba pozbyć się leżaków w cenie atrakcyjnej dla niechcących kart od górników. Jakieś (od)świeżynki zmierzają na rynek.

 3. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
  @Dinaeel

  To prawie pewne że coś nowego zobaczymy, ale mam nadzieję że jak na górnikach kasę złoili, to nie dadzą odsmażanych kotletów. Może. \"\lol\" W sumie mieli czas i kasę na opracowanie nowości, albo na prawdę rynek kopaczy się załamał? W sumie sama Wenezuela wszystkich kart graficznych nie kupi. :silly:Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.