2018-08-27 11:47
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

Creative - zewnętrzna karta Sound BlasterX G6

Obrazek Creative - zewnętrzna karta Sound BlasterX G6

Creative wprowadza dziś Sound BlasterX G6, najnowszy flagowy produkt serii Sound BlasterX Serii G. Bazuje on na sukcesie poprzednika – Sound Blaster G5 z istotnymi rozszerzeniami specyfikacji, co sprawia, że jest to produkt niezrównany w swojej klasie. Sound BlasterX G6 to wysokiej klasy wzmacniacz DAC i karta dźwiękowa na USB z 32-bitowym/384kHz PCM oraz technologią DoP. Zbudowany z precyzją audiofilskich komponentów, Sound BlasterX G6 zapewnia wyjątkowe wzmocnienie dźwięku z domyślnego audio, które posiada PS4, PC, Xbox i Nintendo Switch, wnosząc nową jakość do gier i multimediów.Wielokrotnie nagradzany, specjalnie zaprojektowany, oddzielny wzmacniacz słuchawkowy Xamp wykorzystuje technologię bi-amplifikacji do wzmacniania każdego kanału osobno, zapewniając zupełnie nowy poziom wierności dźwięku z doskonałą klarownością i dokładnością.

Ultra-niska impedancja wyjściowa 1 Ohm idealnie nadaje się w przypadku zarówno wrażliwych monitorów dousznych 16 Ohm, profesjonalnych słuchawek do gier jak i studyjnych modeli 600 Ohm. Posiada dekodowanie Dolby Digital, 7.1 wirtualny dźwięk przestrzenny, regulację głośności oraz oczywiście jakość Sound Blaster, a więc imponującej technologii poprawy dźwięku.


• Pracuje z każdym sprzętem
Sound BlasterX G6 posiada możliwość współpracy z PS4, Nintendo Switch, Xbox i PC. Działający na różnych platformach, Sound BlasterX G6 wykorzystuje połączenie optyczne dla PS4 i Xbox, połączenie USB w PC oraz wejście line-in dla przełącznika Nintendo. Ponadto Sound BlasterX G6 działa również w trybie dokowania konsoli Nintendo Switch USB.

• 130dB DNR, 32-bit 384kHz DAC
Bardzo wysoki zakres dynamiki 130dB. Zaawansowany 32-bitowy modulator z technologią „mismatch shaping” eliminuje zniekształcenia, zapewniając dźwięk przesyłany strumieniowo z najwyższym poziomem szczegółowości i wierności.

• Wsparcie wysokiej jakości formatów audio
Wysokiej jakości, 32-bit 384kHz PCM oraz DoP sprawia, że muzyka jest odtwarzana z wysoką autentycznością i dokładnością.

Sound BlasterX G6 będzie dostępna na początku online na stronie Creative.com w cenie 149.99 Euro. Dostępność w polskich sklepach będzie jeszcze w 2018 roku.


Creative - zewnętrzna karta Sound BlasterX G6

Creative - zewnętrzna karta Sound BlasterX G6

Creative - zewnętrzna karta Sound BlasterX G6

Źródło: Info Prasowe / Creative
  1. Avatar nic wiadomość nic
    A kiedy nowe karty 5.1 ? :/

    Ostatnio ciągle tylko odświeżają karty stereo a od lat nie ma nowej wersji zewnętrznej karty 5.1... a o zewnętrznej karcie 5.1 do laptopa z interfejsem HDMI do kina domowego można zapomnieć... ehhKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.