2022-11-24 13:59
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Da Grasso i devils.one znowu łączą siły - Wielka Bitwa Streamerów

Obrazek Da Grasso i devils.one znowu łączą siły - Wielka Bitwa Streamerów

W dniach 26-27 listopada odbędzie się druga odsłona Wielkiej Bitwy Streamerów, organizowana przez devils.one oraz sieć pizzerii Da Grasso. Tym razem drużyny stworzone przez popularnych streamerów zmierzą się w popularnej grze League of Legends. Kapitanami poszczególnych drużyn będą: ZeronPeron, Folwarr, Keszu, Erneściak, Damkeex, Viandherart, VampLola oraz twórcy kanału „Gadają o Esporcie”. Stworzą oni pięcioosobowe zespoły, w których skład wejdą również wybrani widzowie. Na najlepszych graczy czekają atrakcyjne nagrody: karty podarunkowe Steam, vouchery na darmową pizzę i zniżki na pizzę do zrealizowania w sieci Da Grasso oraz gadżety z logotypem pizzerii Da Grasso.Po zakończeniu zmagań widzowie otrzymają możliwość wyboru najbardziej wartościowego zawodnika turnieju (każdy z kapitanów nominuje jednego gracza z własnej drużyny). Wszystkie rozgrywki będą transmitowane na profilach streamerów na portalu Twitch.

Rozgrywka podzielona zostanie na dwa dni:
• Sobota (26 października) – drużyny stworzą pary ćwierćfinałowe, z których wyłonieni zostaną półfinaliści Wielkiej Bitwy Streamerów.
• Niedziela (27 października) – tego dnia odbędzie się rywalizacja czterech najlepszych drużyn Wielkiej Bitwy Streamerów (półfinały, pojedynek o 3. miejsce i finał).


Da Grasso i devils.one znowu łączą siły - Wielka Bitwa Streamerów

Źródło: Info Prasowe / Da GrassoKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.