2017-11-09 14:34
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
6

East Games United 2017 już za miesiąc...

Obrazek East Games United 2017 już za miesiąc...

Agencja Galaktus PR, informuje, że East Games United ponownie zawita do Białegostoku. W dniach 9-10 grudnia stolica Podlasia stanie się areną zmagań najlepszych esportowców. Zawodnicy powalczą o nagrody o łącznej wartości 50 000 złotych. Organizator wydarzenia informuje o licznych atrakcjach czekających na zwiedzających oraz o rozpoczęciu zapisów do turniejów. Wstęp jest darmowy i bez ograniczeń wiekowych. East Games United tradycyjnie odbędzie się na terenie kampusu Uniwersytetu w Białymstoku. Gracze zmierzą się w rozgrywkach na takich platformach, jak: Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, Hearthstone, StarCraft II, FIFA 18 oraz Tekken 7.W skład puli nagród wchodzi wpisowe uczestników oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez partnerów wydarzenia. Największy turniej w tej części kraju wspiera Miasto Białystok oraz Uniwersytet w Białymstoku. Wśród sponsorów imprezy znajdziemy również wiele znanych firm produkujących sprzęt komputerowy dla graczy, m.in. Trust Gaming, Lioncast, LG, Optimus i ROCCAT. Dzięki wsparciu fundatorów nagród, łączna suma nagród w turnieju CS:GO może osiągnąć kwotę nawet 25 000 złotych, a w przypadku LoL-a – 12 000 złotych.

Kibice będą śledzić przebieg rywalizacji na auli uniwersyteckiej, z komentarzem zapewnianym przez profesjonalnych komentatorów. Osoby, które zostaną w domach obejrzą transmisje na żywo na platformie Twitch. Organizatorzy EGU 2017 zapewniają, że tegoroczna edycja imprezy to nie tylko zmagania e-sportowców, ale także liczne atrakcje dla wszystkich odwiedzających. Uczestnicy imprezy będą mogli przetestować sprzęt sponsorów i różne gry w strefie Free2Play, w tym te stworzone z myślą o wykorzystaniu technologii Virtual Reality. Zorganizowane zostaną także otwarte mini turnieje 1 na 1 z nagrodami. Galaktus PR przygotował także kącik gier planszowych, gier bitewnych i karcianych. Ponadto, podczas EGU 2017 ogłoszony zostanie zwycięzca konkursu twórców gier niezależnych FreeGalaktus 2017, którego organizatorem również jest agencja Galaktus PR.

Internetowe eliminacje wyłonią 16 drużyn Counter-Strike: Global Offensive i 8 zespołów League of Legends, a ich zawodnicy powalczą o najcenniejsze trofea podczas rozgrywek na żywo. Ostateczny termin zapisów do turniejów CS:GO i LoL mija 17 listopada, zaś kwalifikację ruszają dzień później, 18 listopada. Zgłoszenia do pozostałych turniejów przyjmowane są do końca listopada. Formularze zgłoszeniowe i regulaminy tegorocznych rozgrywek można znaleźć na oficjalnej stronie turnieju: http://gamesunited.net/
East Games United 2017 już za miesiąc...

East Games United 2017 już za miesiąc...

East Games United 2017 już za miesiąc...

East Games United 2017 już za miesiąc...

East Games United 2017 już za miesiąc...

East Games United 2017 już za miesiąc...

Źródło: Info Prasowe / Galaktus PR
 1. Avatar nic wiadomość nic
   

  A czemu nic nie piszecie o GWENT OPEN  ?? Zaczyna sie w Wawie 18 .11.
  W końcu to nasza rodzima produkcja :-D

 2. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Jakoś nie dostaliśmy Informacji Prasowej... po prostu :P

 3. Avatar nic wiadomość nic
   

  Wiem bo syn własnie Adzikov dostal bilet + rezerwacje w hotelu. 
   Nic nie piszecie o Gwincie a juz byly przecież 2 X GwentSlam w Wiedniu.
  :-D Info na 10000% potwierdzone bo  Adzikow to synalek :3:

 4. Avatar nic wiadomość nic
  @Baldur

  Potwierdzone czy nie - widać organizatorom nie zależy na promocji (może mają wystarczającą? nie wiem) skoro prasówek nie rozsyłają.

 5. Avatar nic wiadomość nic
   

  A nie mozna do CD Projekt Red  wyslac zapytanie ?? Nie piszecie tez o GWENTSLAM  a byly 2 turnieje,starczy poczytać nawet na GWINT24.

 6. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
  @Baldur

  Ale to ja mam ich prosić, by napisać o ich imprezie??? Tutaj Galaktus PR sam wysłał informacje prasową, bo widać zależy im na nagłośnieniu imprezy...Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.