2019-04-10 20:22
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Garmin prezentuje nawigację Camper 780 dla kamperów

Obrazek Garmin prezentuje nawigację Camper 780 dla kamperów

Garmin zaprezentował dzisiaj nową nawigację stworzoną w odpowiedzi na potrzeby kierowców podróżujących kamperami i samochodami z przyczepami kempingowymi. Urządzenie ma wysokiej rozdzielczości bezramkowy wyświetlacz o przekątnej 6,95 cala. Wystarczy wprowadzić do nawigacji właściwe parametry, by wyruszyć w drogę skrojoną na miarę danego pojazdu1 – urządzenie dostarczy informacji o stromych podjazdach, odcinkach z ograniczeniem dopuszczalnej wagi pojazdu, ostrych zakrętach i innych sytuacjach czekających na drodze. Camper 780 zawiera katalog pól kempingowych i bezpłatnych miejsc postojowych z dostępem do punktów POI (punktów użyteczności publicznej), dostarczanych przez ACSI, Campercontact i Trailer’s PARK.Dane można filtrować według wybranych udogodnień, takich jak m.in. przyłącza elektryczne, prysznice czy dostęp do Internetu. Informacje o atrakcjach w pobliżu dostarczane są za pośrednictwem serwisów TripAdvisor i Foursquare.

Nawigacja korzysta z informacji o bieżącym ruchu drogowym, dostępnych dzięki Garmin Digital Traffic lub aplikacji Garmin Drive app, która dostarcza także prognozę pogody i umożliwia wyświetlanie powiadomień z telefonu. Co więcej, dzięki możliwości sparowania nawigacji z telefonem komórkowym, Camper 780 można obsługiwać za pomocą komend głosowych, a także używać jako zestaw głośnomówiący. Dzięki obsłudze Wi-Fi można szybko zaktualizować mapy i oprogramowanie urządzenia, a dwurdzeniowy procesor zapewnia niezwykle szybkie obliczenia trasy i objazdów. Nawigację można sparować także z bezprzewodowymi kamerami cofania Garmin BC 30 i BC 40.

Nawigacja Garmin Camper 780 oraz zestaw z kamerą wsteczną BC40 będą dostępne w sprzedaży od kwietnia 2019r, w cenach 399.99 €uro i 529.99 €uro.


Garmin prezentuje nawigację Camper 780 dla kamperów

Źródło: Info Prasowe / GarminKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.