2017-06-14 11:22
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Garmin vívosmart 3

Obrazek Garmin vívosmart 3

Do sprzedaży trafił najnowszy monitor aktywności marki Garmin - vívosmart 3. Urządzenie wprowadza zaawansowane narzędzia do pomiaru kondycji takie jak określanie pułapu tlenowego i wieku sprawnościowego, monitorowanie samopoczucia i całodzienne śledzenie obciążeń do popularnej rodziny vívosmart. Dzięki technologii nadgarstkowego pomiaru tętna Garmin Elevate, vívosmart 3 zapewnia całodobowe monitorowanie pulsu, a także automatycznie śledzi aktywność – w tym pokonane kroki i piętra, spalone kalorie, intensywne minuty, sen i wiele więcej. Oferuje także inteligentne powiadomienia, by pozostawać w łączności w każdej chwili. Urządzenie wyposażono w ultrasmukłą obudowę i ukryty wyświetlacz, który jest widoczny tylko wtedy, kiedy jest rzeczywiście potrzebny. Bateria vívosmart 3 działa do pięciu dni, a urządzenie może być noszone podczas pływania lub pod prysznicem.vívosmart 3 automatycznie synchronizuje się z aplikacją mobilną Garmin Connect w ciągu dnia, by zapisywać statystyki do łatwego przeglądania. W Garmin Connect, bezpłatnej społeczności online, użytkownicy mogą przeglądać swoje aktywności, treningi siłowe, poziom obciążeń, sen, brać udział w internetowych wyzwaniach z przyjaciółmi i zdobywać wirtualne odznaki. Mogą także uzyskiwać wgląd do Garmin Connect Insights – inteligentnych podpowiedzi dopasowanych indywidualnie do każdego użytkownika, które ułatwiają osiąganie zaplanowanych celów, w tym porad ekspertów. Dla dodatkowej motywacji, Insights pokazuje również porównania z innymi użytkownikami.

Łączność w wygodny sposób zapewniają inteligentne powiadomienia z alarmem wibracyjnym, które wprost na nadgarstek dostarczają e-maile, wiadomości tekstowe, połączenia, przypomnienia z kalendarza i aplikacji, wiadomości z mediów społecznościowych i wszelkie inne powiadomienia ze zgodnego smartfonu2. vívosmart 3 umożliwia też sterowanie muzyką w smartfonie, alarm ułatwiający odnalezienie zgubionego telefonu i zdalne sterowanie kamerą Garmin VIRB (do nabycia osobno).

vívosmart 3 dostępny jest w dwóch kolorach (czarnym i fioletowym) i dwóch rozmiarach (normalnym i dużym). Jest idealnym towarzyszem w biurze, na siłowni, basenie, studiu jogi i wszędzie poza nimi.

Cena około 650 PLN.Garmin vívosmart 3

Garmin vívosmart 3

Źródło: Info Prasowe / GarminKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.