2021-07-03 14:22
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
2

Glytch Battle Station - komputer biurkowy w dosłownym znaczeniu...

Obrazek Glytch Battle Station - komputer biurkowy w dosłownym znaczeniu...

Firma Cornerstone słynie ze swoich wirtualnych pokazów na żywo podczas masowych imprez. Tym razem ta wizjonerska marka chce połączyć imprezy e-sportowe ze sprzętem gamingowym w postaci biurka zintegrowanego z wydajnym komputerem do gier. Ciężko jest coś tworzyć od podstaw, więc Cornerstone podjęło współpracę z firmą Glytch, która w swoich projektach korzysta z rozwiązań Alienware. W ten sposób powstała stacja gamingowa Glytch Battle Station, która zawiera w sobie efektownie wyeksponowaną płytę główną oraz wbudowany monitor. Takie stanowiska miałyby stanowić wyposażenie największych imprez e-sportowych, ale też indywidualnych użytkowników w domu. Niestety, cena tego cacka zabija... 15000 USD. Więcej o projekcie znajdziecie TUTAJ.

Glytch Battle Station - komputer biurkowy w dosłownym znaczeniu...

Źródło: TechPowerUP
  1. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
     

    Jedno mamy z głowy. Cenę. Nie możemy chyba się czepiać ceny, bo to ewidentnie sprzęt nie dla nas, a w każdym razie nie dla mnie. Natomiast integracja monitora z blatem jest idiotyczna. Jak każda integracja ogranicza wybór, nawet gdy podejrzewamy w tym wypadku, że monitor jest OK. 

  2. Avatar nic wiadomość nic
     

    Cóż... wyobraźnia i głupota nie zna granic... :-/Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.