2016-07-12 15:06
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
3

HP Pavilion Gaming z kamerą Intel RealSense

Obrazek HP Pavilion Gaming z kamerą Intel RealSense

rocesor Intel Core i7 szóstej generacji, 8 gigabajtów pamięci RAM oraz układ graficzny NVIDIA GeForce 950M – HP Pavilion Gaming to notebook zaprojektowany z myślą o graczach. Komputer wyposażono w kamerę Intel RealSense, która pozwala m.in. na zeskanowanie twarzy użytkownika i przeniesienie jej do cyfrowego świata gry oraz sterowanie urządzeniem za pomocą gestów. HP Pavilion Gaming to 15-calowy, rasowy gamingowy notebook, łączący agresywny design i wysoką wydajność. Komputer wyposażono w procesor Intel Core i7-6700HQ, 8GB pamięci, grafikę NVIDIA GeForce GTX 950M oraz dwa dyski twarde – terabajtowy dysk HDD oraz nośnik SSD o pojemności do 128 GB1.W HP Pavilion Gaming zastosowano także podświetlaną na zielono klawiaturę, która umożliwia grę w każdych warunkach, również w ciemności. Piętnastocalowy ekran o rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pokryto antyrefleksyjną powłoką, dzięki której bez problemu można korzystać z urządzenia nawet w pełnym słońcu. Za jakość dźwięku odpowiadają dwa głośniki wspierane systemem B&O Play, zaprojektowanym przez inżynierów z Bang&Olufsen.

Laptop HP Pavilion Gaming z procesorem Intel Core szóstej generacji wyposażono także w technologię Intel RealSense. Jest to zestaw kamer i czujników umożliwiających rejestrację obrazu w trzech wymiarach. Dzięki temu użytkownik może komunikować się z komputerem za pomocą gestów dłoni, balansu ciała lub nawet mimiki. Intel RealSense pozwala również zmieniać w czasie rzeczywistym tło podczas wideorozmów lub streamingu gier. Graczy z pewnością ucieszy fakt, że technologia ta umożliwia zeskanowanie swojej twarzy oraz wgranie jej bezpośrednio do gry. Opcja ta dostępna jest już w kilku tytułach: Rainbow Six Siege, Fallout 4, GTA V, Skyrim oraz FIFA.

Laptop HP Pavilion Gaming w konfiguracji z procesorem Intel Core i7-6700HQ, 8GB pamięci RAM, układem graficznym NVIDIA GeForce 950M i dwoma dyskami (128GB SSD i 1TB HDD) kupić można już za ok. 3999 PLN.


HP Pavilion Gaming z kamerą Intel RealSense

HP Pavilion Gaming z kamerą Intel RealSense

HP Pavilion Gaming z kamerą Intel RealSense

Źródło: Info Prasowe / Intel
 1. Avatar nic wiadomość nic
   

  Szkoda tylko, że wykonanie wygląda tragicznie. Zamiast stonować design, poszli w zieleń... Do tego, dotykowy ekran - fantastycznie, tylko po co? Lepiej by było, gdyby dali zamiast tego 960M. 950M w 1080p będzie chrupał w większości nowych gier.
  Ale co tam, laptop "gejmingowy" ;)

 2. Avatar nic wiadomość nic
   

  Gaming z950m - w przeddzień Pascali do laptopów. HP sobie raczy żartować.

 3. Avatar nic wiadomość nic
   

  Najważniejsze, że ma opcję zeskanowania twarzy w 3D i zmiany tła w czasie rzeczywistym podczas wideorozmów.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.