2019-05-15 17:25
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Hama Cube - grająca kostka

Obrazek Hama Cube - grająca kostka

Sześć godzin ulubionej muzyki w domu lub w plenerze przy jednoczesnym ładowaniu akumulatora w zaledwie 3 godziny to dopiero początek tego, co może zaoferować nowy głośnik mobilny od niemieckiej marki Hama. Cube, czyli szara „kostka” pozwoli cieszyć się dźwiękiem o mocy 5 W i zaaranżować naprawdę bezprzewodowe stereo. Cube, jak na mobilny głośnik przystało, wyposażony jest w odpowiedniej pojemności (800 mAh) akumulator litowo-jonowy. Pozwala on na odtwarzanie plików mp3 przez kilka godzin (6 za pomocą łącza Bluetooth, 8 jeśli korzystamy z podłączenia AUX). Cube posiada także dodatkowe złącze MicroSD, za pomocą którego odtworzymy muzykę z karty pamięci. Maksymalny dystans pomiędzy smartfonem, tabletem czy notebookiem, z którego odtwarzamy muzykę to 10 m.Jednak cecha, która powinna przypaść do gustu każdej osobie lubiącej muzykę w jakości stereo. Wystarczy, że podłączymy dwa głośniki przez Bluetooth i rozmieścimy je dowolnie w pomieszczeniu, aby uzyskać efekt dźwięku przestrzennego. Po wyładowaniu akumulatora, powrót do ponownego słuchania muzyki umożliwia szybkie ładowanie, które trwa 3 godziny. Jak każdy głośnik Bluetooth, również Cube posiada wbudowany zestaw głośnomówiący ułatwiający telefonowanie w jakości HD.

Hama Cube to nie tylko głośnik mobilny, ale też świetny zestaw głośnomówiący i urządzenie, dzięki któremu posłuchamy ulubionej muzyki w jakości stereo po podłączeniu drugiego głośnika.

Producent proponuje cenę 134.90 PLN.

Hama Cube - grająca kostka

Hama Cube - grająca kostka

Źródło: Info Prasowe / HamaKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.