2019-09-11 11:45
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Hama Soundcup-D - nietypowy głośnik Bluetooth

Obrazek Hama Soundcup-D - nietypowy głośnik Bluetooth

Soundcup-D to głośnik dla osób, które od tego typu sprzętów oczekują znacznie więcej, niż tylko odtwarzania dźwięku. Premierowy produkt oprócz tego, że pozwala na słuchanie muzyki w jakości stereo, jest także bezprzewodowy, wodoodporny i co najważniejsze – daje możliwość stworzenia z niego dwóch całkowicie niezależnych głośników. Głośnik Bluetooth Soundcup-D dzięki możliwości słuchania muzyki w jakości stereo zapewnia doskonałe wrażenia dźwiękowe. Jeśli jednak słuchacze mają ochotę na inny rodzaj muzyki, nie ma problemu – sprzęt za pomocą systemu klikania można podzielić na dwa mniejsze, całkowicie niezależne głośniki.Każda połowa ma swój osobny włącznik i wyłącznik oraz zapewnia wysokiej jakości dźwięk mono. Aby korzystać z obu głośników osobno, należy umieścić je w dwóch różnych pomieszczeniach lub zachować między nimi odstęp, aby uniknąć ponownej łączności stereo. Obie połówki wystarczy podłączyć do osobnego urządzenia źródłowego, a dwie osoby będą mogły słuchać tego, co najbardziej lubią. Soundcup-D ma zasięg 10 m dla połączenia Bluetooth, dlatego smartfon lub tablet powinien znajdować się w pobliżu.

Zgodnie z IPX7 (klasa wodoszczelności) głośnik Bluetooth Soundcup-D jest chroniony przed skutkami zanurzenia w wodzie na głębokość do 1 metra przez 30 minut, dlatego doskonale radzi sobie w kontakcie z wodą. W sprzęcie znajdują się dwie baterie litowo-jonowe, które wystarczają na około sześć godzin bezprzewodowego słuchania muzyki. Ładuje się je za pomocą kabla micro-USB przez trzy godziny. Jeśli na sprzęcie nic nie jest odtwarzane, wyłącza się on automatycznie po dziesięciu minutach, aby uniknąć niepotrzebnej utraty zasilania. Każda połówka głośnika posiada 10 W.

Ten i inne premierowe produkty od Hamy można jeszcze tylko do środy obejrzeć w hali 10.2 na targach IFA.

Głośnik trafi do sprzedaży w Polsce w czwartym kwartale tego roku. Jego cena będzie wynosić około 79.99 EURO.
Hama Soundcup-D - nietypowy głośnik Bluetooth

Hama Soundcup-D - nietypowy głośnik Bluetooth

Hama Soundcup-D - nietypowy głośnik Bluetooth

Hama Soundcup-D - nietypowy głośnik Bluetooth

Źródło: Info Prasowe / HamaKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.