2019-01-21 18:19
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

Hama TFC15 + QC 3.0 C - szybka ładowarka bezprzewodowa

Obrazek Hama TFC15 + QC 3.0 C - szybka ładowarka bezprzewodowa

Hama wprowadziła właśnie swoją najnowszą ładowarkę indukcyjną TFC 15 + QC 3.0 C. Szybkie wyładowanie baterii w nowoczesnych smartfonach to codzienność ich użytkowników. Jeśli jednak możemy w bezpieczny i bezprzewodowy sposób uzupełnić energię w baterii naszego telefonu, to warto zaznajomić się z technologią indukcyjnego ładowania. Ładowarka TFC15 + QC 3.0 C wyposażona jest w dwie technologie ładowania: Wireless Turbo Fast Charge oraz Qualcomm Quick Charge 3.0, które gwarantują jeszcze szybsze ładowanie (wg. wskazań nawet o 40%) w porównaniu do tradycyjnych metod. Producent natomiast gwarantuje maksymalną szybkość ładowania dostosowaną do urządzenia, która opiera się również o zoptymalizowany proces uzupełniania energii, a co za tym idzie znacznie wydłużamy trwałość ogniw akumulatora w urządzeniu.Ładowarka posiada aż trzy wartości napięć i natężeń wejściowych: 5 V/3A, 9 V/2 A oraz 12 V/1,5 A. Maksymalna wydajność wyjściowa to 15 W. Sam proces ładowania rozpoczyna się po położeniu smartfonu na podstawkę, a reszta zostanie wykonana bez naszego udziału – zarówno dostosowanie napięcia jak i natężenia, odpowiednich dla wybranego modelu.

Ładowarka TFC 15 + QC 3.0 C posiada wbudowany wskaźnik funkcji, który podpowiada o aktualnym stanie ładowania. Co więcej, wyposażona została w połączenie Micro-USB-Plug z dołączonym dedykowanym kablem w celu wykorzystania jej jako zwykłej ładowarki przewodowej. Wysoka jakość wykonania, zabezpieczenia przed zwarciami oraz dostępność w kilku kolorach (biały, szary oraz czarny) czynią urządzenie wyjątkowym, dostosowanym do potrzeb każdego, kto ceni sobie bezprzewodowe, szybkie i bezpieczne ładowanie smartfonu.

Wydajne ładowarki, chroniące baterie telefonów to obiekt pożądania każdego z nas. Jeśli możemy skorzystać z opcji ładowania indukcyjnego, gdy nasz smartfon przystosowany jest do obsługi tej technologii, możemy być pewni, że za pośrednictwem Qualcomm Quick Charge 3.0 oraz Wireless Turbo Fast Charge szybko i bezpiecznie przywrócimy odpowiedni zapas energii w baterii naszego urządzenia. Co więcej, jeśli nawet telefon, z którego korzystamy nie obsługuje możliwości ładowania indukcyjnego, z ładowarką TFC 15 + QC 3.0 C jesteśmy w stanie uzupełnić zapas energii za pomocą zwykłego podłączenia pod kabel USB. Wszystko do dostępne jest w cenie 159 PLN za pośrednictwem producenta – marki Hama.


Hama TFC15 + QC 3.0 C - szybka ładowarka bezprzewodowa

Hama TFC15 + QC 3.0 C - szybka ładowarka bezprzewodowa

Hama TFC15 + QC 3.0 C - szybka ładowarka bezprzewodowa

Źródło: Info Prasowe / Hama
  1. Avatar nic wiadomość nic
    Ale 9*2 i 12*1.5 = 18 a nie 15...

    to ile tych wacików tam jest w końcu?

    Pomijam już fakt, że skuteczność ładowania bezprzewodowego jest daleka od 100%, więc tyle to ona co najwyżej pobierze a nie odda...Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.