2020-10-26 18:21
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

HyperX - bezprzewodowe słuchawki douszne Cloud Buds

Obrazek HyperX - bezprzewodowe słuchawki douszne Cloud Buds

HyperX poinformował o wprowadzeniu na rynek bezprzewodowych słuchawek dousznych Cloud BudsTM. Nowy zestaw słuchawkowy został wyposażony w technologię Bluetooth 5.0, kodek Qualcomm aptXTM HD i przetworniki o średnicy 14 mm zapewniające znakomitej jakości realistyczny dźwięk, charakterystyczny dla produktów HyperX. Słuchawki Cloud Buds użytkownik może zabrać ze sobą wszędzie i używać ich w dyskretny sposób, aby całkowicie zanurzyć się w akustycznej, wirtualnej rzeczywistości gier lub rozrywki również poza domem. Wyposażone w wielofunkcyjny mikrofon, zapewniają komfort użytkowania będący znakiem rozpoznawczym HyperX.Komfort ten dodatkowo zwiększają opatentowane przez HyperX silikonowe wkładki douszne w trzech rozmiarach, dzięki którym użytkownik może delektować się doskonałym dźwiękiem w każdym miejscu. Słuchawki Cloud Buds mają lekką, elastyczną opaskę na szyję z wbudowanymi przyciskami mikrofonu i wielofunkcyjnymi przyciskami regulacyjnymi, za pomocą których można odbierać połączenia, ustawiać parametry słuchania muzyki i aktywować asystenty cyfrowe.

Słuchawki Cloud Buds są kompatybilne z urządzeniami multimedialnymi wyposażonymi w technologię Bluetooth. Mogą pracować nawet przez 10 godzin bez konieczności ładowania akumulatora1. W celu zapewnienia jeszcze większego komfortu i elastyczności użytkowania zostały wyposażone w opatentowane przez HyperX silikonowe wkładki douszne w trzech rozmiarach oraz praktyczną saszetkę z siateczki, do której można je schować.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Buds dostępny jest w cenie 279 PLN w sklepie internetowym HyperX oraz w sklepach partnerów HyperX.
HyperX - bezprzewodowe słuchawki douszne Cloud Buds

HyperX - bezprzewodowe słuchawki douszne Cloud Buds

Źródło: Info Prasowe / HyperXKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.