2019-09-21 12:06
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Interfejs GeForce NOW został przeprojektowany

Obrazek Interfejs GeForce NOW został przeprojektowany

GeForce NOW to otwarta platforma pozwalająca uruchamiać na zwykłych komputerach PC i Mac oraz urządzeniach SHIELD nawet najnowsze gry zakupione m.in. w sklepach Steam oraz Uplay, dzięki stramingowi z serwerów NVIDIA. Ponieważ liczba wspieranych tytułów wzrosła ostatnio do ponad 500, coraz trudniej użytkownikom było odnaleźć się w morzu własnych zasobów. Dlatego od dzisiaj gracze korzystający z GeForce NOW będą mogli posługiwać się nowym interfejsem użytkownika, który kładzie nacisk na posiadane gry i znacznie ułatwia ich odnalezienie. Nowy interfejs użytkownika został maksymalnie uproszczony i można go dostosowywać do swoich potrzeb.Obsługiwane gry można teraz łatwo wyszukać za pomocą dedykowanego paska, a następnie dodać je do własnej biblioteki i stamtąd uruchamiać. Biblioteka gier każdego użytkownika będzie dostępna na wszystkich urządzeniach, z których korzysta on łącząc się z usługą GeForce NOW.

Dodano również możliwość wyszukiwania gier po danej cesze charakterystycznej. Odnalezienie post-apokaliptycznej strzelanki, której bohaterami są chomiki w beretach nie powinno teraz nastręczać trudności...

Każda obsługiwana gra otrzymała także szczegółowy opis zawierający m.in. informacje o potrzebie wykorzystania kontrolera. Użytkownicy usługi GeForce NOW mogą korzystać z najnowszej wersji, ponownie uruchamiając aplikację lub pobierając ją i instalując ponownie.

Interfejs GeForce NOW został przeprojektowany

Interfejs GeForce NOW został przeprojektowany

Interfejs GeForce NOW został przeprojektowany

Źródło: Info Prasowe / NVIDIAKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.