2018-07-27 17:35
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

Jabra Elite Active 65t - całkowicie bezprzewodowe...

Obrazek Jabra Elite Active 65t - całkowicie bezprzewodowe...

Marka Jabra wprowadza na rynek nowy zestaw słuchawkowy o nazwie Elite Active 65t. Zestaw ten został opracowany specjalnie z myślą o aktywnym trybie życia, dlatego też inżynierowie Jabra wyposażyli go we wzmocnioną obudowę oraz wydłużyli czas pracy urządzenia aż do 15 godzin. W tym czasie użytkownik może prowadzić rozmowy, słuchać muzyki o spersonalizowanym brzmieniu a także korzystać z asystentów głosowych. Bez względu na to dokąd się wybierasz, możesz cieszyć się wakacyjną wolnością i swobodą, jaką daje całkowicie bezprzewodowa technologia od Jabra.Zestaw słuchawkowy Jabra Elite Active 65t oferuje wysokiej jakości dźwięk, zarówno dla rozmów jak i odtwarzania plików muzycznych. Ciekawym i bardzo praktycznym rozwiązaniem dla użytkowników jest możliwość personalizacji brzmienia, które można uzyskać za pomocą specjalnego korektora dźwięku dostępnego w dedykowanej urządzeniu aplikacji mobilnej Jabra Sound+.

Aplikacja Jabra Sound+ jest idealnym uzupełnieniem zestawu słuchawkowego ponieważ wzbogaca go o dodatkowe funkcje. Chcesz dodać więcej basu podczas ćwiczeń? Możesz w szybki i prosty sposób zwiększyć niskie częstotliwości, aby uzyskać bardziej energetyzujące brzmienie. Prócz tego aplikacja pozwala zmodyfikować w jakim stopniu chcesz słyszeć (lub zablokować) otaczające dźwięki, śledzić stan naładowania baterii i nie tylko.

Dzięki hybrydowemu ANC (Active Noise Cancellation) możesz ograniczyć hałas otoczenia. To idealne rozwiązanie, gdy chcesz skupić się na tym, co w danej chwili najważniejsze.

Słuchasz głośnej muzyki? Za pomocą przycisku na słuchawce możesz w prosty sposób podsłuchać co dzieje się wokół. Bez konieczności wyjmowania słuchawek z uszu.
Aby pomóc w wyborze odpowiednich ustawień twórcy aplikacji utworzyli tak zwane „momenty”, czyli wstępnie określone ustawienia adekwatne do różnych sytuacji, w których znajdujesz się w ciągu dnia.

Przycisk umieszczony na słuchawce umożliwia proste i wygodne odbieranie połączeń, dzięki czemu nie trzeba za każdym razem sięgać po smartfona. Nie musisz więc przerywać wykonywanej czynności a za sprawą doskonałego dźwięku możesz mieć wrażenie, że Twój rozmówca znajduje się tuż obok.

Żelowe wymienne wkładki douszne, dostępne w różnych rozmiarach, zapewniają idealne dopasowanie oraz pełną stabilność słuchawki w uchu.

Bez obaw planuj długie wyprawy. Bateria zapewnia do 5 godzin pracy urządzenia a z przenośną stacją ładującą można wydłużyć ten czas aż do 15 godzin. Bluetooth 5.0 umożliwia płynne podłączenie Elite Active 65t do smartfonu.

Jabra Elite Active zostały wyposażone w stopień ochrony IP56 z 2-letnią gwarancją na uszkodzenia spowodowane przez pot i pył.

Zestaw słuchawkowy Jabra Elite Active 65t dostępny jest od 30.07.2018 w wybranych salonach MediaExpert oraz w sklepie online mediaexpert.pl w sugerowanej cenie detalicznej 749 PLN.

Jabra Elite Active 65t - całkowicie bezprzewodowe...

Jabra Elite Active 65t - całkowicie bezprzewodowe...

Jabra Elite Active 65t - całkowicie bezprzewodowe...

Jabra Elite Active 65t - całkowicie bezprzewodowe...

Źródło: Info Prasowe / Jabra
  1. Avatar nic wiadomość nic
     

    ciekawe. nie widziałem nigdy takich słuchawek. szkoda że drogie toto.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.