2019-07-12 08:34
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

LG G8s ThinQ - Trzy aparaty i wiele więcej...

Obrazek LG G8s ThinQ - Trzy aparaty i wiele więcej...

LG G8s ThinQ wyposażony został w trzy obiektywy – superszeroki, teleobiektyw i standardowy. Szerokokątny obiektyw pozwala na zarejestrowanie kadru o rozpiętości do aż 136 stopni. Podobnie jak w LG V40 ThinQ, oprogramowanie smartfona pozwala na automatyczne zarejestrowanie zdjęć z trzech obiektywów i połączenie ich w efektowną animację. Zaawansowany przedni aparat Z Camera pozwala też na robienie unikalnych zdjęć selfie z wykorzystaniem trybu portretowego. Z Camera analizuje promieniowanie podczerwone odbite od obiektów i na tej podstawie oblicza głębię fotografowanej sceny. Sposób ten jest dużo szybszy i dokładniejszy niż tradycyjne czujniki obrazu. Dzięki temu rozwiązaniu możliwa jest również kontrola głębi podczas filmowania (Video Depth Control) oraz rozpoznawanie twarzy Face Unlock.W przeciwieństwie do obecnych na rynku rozwiązań potrafiących wyróżnić fotografowaną postać i tło, dzięki pomiarowi odległości w przednim aparacie LG G8s ThinQ można kontrolować intensywność rozmycia tła do aż 256 poziomów.

LG G8s ThinQ wyposażony został w zaawansowaną funkcję identyfikacji użytkownika w oparciu o unikalną budowę naczyń krwionośnych dłoni - Hand ID. Taki sposób zabezpieczenia telefonu możliwy jest dzięki aparatowi Z Camera z czujnikiem obrazu ToF oraz czujnikowi podczerwieni. Metoda ta zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa niż standardowy czujnik linii papilarnych. Czujniki analizują kształt, rozmiar oraz inne unikalne cechy naczyń krwionośnych dłoni. Aby odblokować smartfon LG G8s ThinQ, wystarczy przed obiektywem przedniego aparatu ustawić dłoń na ułamek sekundy.

Technologia ToF pozwoliła również na zastosowanie dużo bezpieczniejszej formy odblokowywania smartfona za pomocą funkcji Face Unlock. Przedni aparat widzi obiekty przestrzennie, a na ocenę odległości nie ma wpływu światło z zewnętrznych źródeł. Możliwe jest odblokowanie smartfona w ten sposób nawet w całkowitych ciemnościach. Co więcej, ze względu na analizowanie głębi nie można oszukać funkcji Face Unlock ustawiając przed obiektywem zdjęcie twarzy.

Tradycyjnie już LG G8s ThinQ wyposażony został również w czytnik linii papilarnych. Dodając do tego możliwość odblokowywania za pomocą wzoru lub kodu, LG G8s ThinQ daje każdemu użytkownikowi możliwość idealnego dopasowania najwygodniejszej i najbezpieczniejszej metody odblokowywania urządzenia. Wszystkie te metody mogą być stosowane jednocześnie.

Oprócz wyjątkowego aparatu, smartfon LG G8s ThinQ wyposażony został w ekran OLED. Duży ekran FullVision HD+ (2248 x 1080 pikseli) ma przekątną 6.21 cala, gwarantującą niesamowite bogactwo detali. Smartfon napędzany jest przez procesor Qualcomm Snapdragon 855, a za grafikę odpowiada układ Adreno 640. Całość wspomagana jest przez 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, która może być rozszerzana za pomocą karty pamięci.

W smartfonie zastosowano system DTS:X, odpowiadający za realistyczne efekty dźwięku przestrzennego oraz Meridian Sound Tuning, poprawiający jakość odtwarzanego dźwięku stereo.

Decydując się za zakup LG G8s ThinQ do 15 sierpnia 2019 każdy klient będzie mógł otrzymać prezenty o wartości 1000 złotych. Po rejestracji na stronie promocyjnej LG zwróci w gotówce (czek BLIK do wypłaty w bankomacie) 400 zł, a kolejne 600 zł to voucher na naprawę wyświetlacza.

Sugerowana cena LG G8s ThinQ, to 3299 PLN.

LG G8s ThinQ - Trzy aparaty i wiele więcej...

LG G8s ThinQ - Trzy aparaty i wiele więcej...

LG G8s ThinQ - Trzy aparaty i wiele więcej...

Źródło: Info Prasowe / LG
  1. Avatar nic wiadomość nic
     

    I nie ma notcha? Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.