2018-05-24 12:38
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
5

LG wprowadza do Polski swój flagowy smartfon LG G7 ThinQ

Obrazek LG wprowadza do Polski swój flagowy smartfon LG G7 ThinQ

Niedługo po światowej premierze, LG wprowadza do Polski swój flagowy smartfon LG G7 ThinQ, który będzie dostępny od 1 do 15 czerwca w specjalnie przygotowanej promocji. Najnowszy flagowiec LG, wzbogacony o użyteczne funkcje oparte na sztucznej inteligencji będzie można nabyć zarówno w ofercie operatorów komórkowych, jak i w największych sieciach sprzedaży. W zależności od miejsca zakupu do telefonu dołączone zostaną wyjątkowe promocje, obok których żaden fan nowych technologii nie przejdzie obojętnie. Osoby decydujące się na zakup LG G7 ThinQ w ofercie Play otrzymają w komplecie 43-calowy telewizor LG 43UK6300 również wyposażony w funkcje sztucznej inteligencji ThinQ AI, które przetwarzają ludzką mowę i uczą się zachowań użytkownika. LG jako pierwszy producent na świecie wprowadził do swoich telewizorów technologię sztucznej inteligencji, która działa również w języku polskim.W ofercie sieci Plus, T-Mobile oraz Orange wartością dodaną do zakupu najnowszego flagowca LG jest 24-calowy monitor LG 24MT49VF, który może pełnić dwie funkcje – monitora komputerowego i telewizora. Urządzenie posiada szerokie kąty widzenia, dwa głośniki stereo o mocy 5W oraz specjalne tryby oglądania w zależności od charakterystyki wyświetlanej treści (m.in. tryb gracza, tryb kinowy).

Specjalna promocja czeka również na tych, którzy kupią smartfon LG G7 ThinQ w sklepach sprzedaży detalicznej. W akcję zaangażowane są sklepy: Media Markt, RTV Euro AGD, Media Expert, Komputronik oraz X-kom. W zestawie do telefonu dołączony jest robot BB 9E, którym można sterować za pomocą smartfona oraz dołączonej opaski.

Oprócz specjalnych produktów, promocja zawiera również dodatkową roczną gwarancję na wyświetlacz, uprawniającą do jednorazowej naprawy nawet w przypadku mechanicznego uszkodzenia z winy użytkownika. Aby odebrać wartości dodane oferowane w promocji należy zarejestrować się na specjalnie przygotowanej stronie oraz przedstawić dowód zakupu. Strona uruchomiona będzie od 1 czerwca.

Smartfon LG G7 ThinQ dostępny będzie w sprzedaży w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnym New Aurora Black i granatowym New Moroccan Blue w sugerowanej cenie detalicznej 3499 PLN.
LG wprowadza do Polski swój flagowy smartfon LG G7 ThinQ

LG wprowadza do Polski swój flagowy smartfon LG G7 ThinQ

LG wprowadza do Polski swój flagowy smartfon LG G7 ThinQ

LG wprowadza do Polski swój flagowy smartfon LG G7 ThinQ

LG wprowadza do Polski swój flagowy smartfon LG G7 ThinQ

Źródło: Info Prasowe / LG
 1. Avatar nic wiadomość nic
  Załamka...

  Widzę, że choroba wyciętego czółka przeniosła się także na poważniejsze marki. :sick:

 2. Avatar nic wiadomość nic
   

  Kolejny brzydki klon. No cóż. Działy marketingowe i projektowe mają w d... bycie oryginalnym.

 3. Avatar nic wiadomość nic
   

  oneplus 6 + 100zł  i jest to xD

 4. Avatar nic wiadomość nic
   

  1000 mialo byc

  btw  gdzie jest edycja ????

 5. Avatar nic wiadomość nic
  Hmmm...

  Ten monitoro-telewizor ma oszałamiającą rozdzielczość 8k... a nie 1366x768 pikseli ;-) Jak pasuje to do topowego smartfona LG? Jak kwiat do kożucha? :dizzy:
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.