2023-01-16 12:15
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Licytacja unikatowego smartfonu Xiaomi wspiera WOŚP

Obrazek Licytacja unikatowego smartfonu Xiaomi wspiera WOŚP

Xiaomi, podobnie jak w ubiegłym roku wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, przeznaczając unikatowy smartfon na aukcję. Cała kwota z licytacji na Allegro zostanie przekazana na sprzęt medyczny do walki z sepsą. Xiaomi, we współpracy z światowej sławy artystą Danielem Arshamem, stworzyło unikalne dzieło sztuki. Teraz licytując na aukcji jedyny egzemplarz w Polsce można zrobić wiele dobrego – wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Aukcja jest dostępna na Allegro do niedzieli, 29 stycznia, czyli do finału tegorocznej Orkiestry i przekroczyła już kwotę 9299 PLN.Daniel Arsham, który zaprojektował autorską wersję smartfonu Xiaomi 12T Pro, jest uznawany za jednego z najciekawszych współczesnych artystów. Jego prace stanowią ozdoby kolekcji wielu galerii na całym świecie. Ma charakterystyczny styl łączący stare i nowe, zestawiający naturę i technologię. Ostatni projekt należy do serii prac, którą twórca określa mianem „fikcyjnej archeologii”.

Zaprojektowany przez artystę smartfon Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition został stworzony w niezwykle limitowanej serii. Do niedzieli, 29 stycznia, jeden z nich można teraz kupić w Polsce na Allegro i wesprzeć w ten sposób tegoroczną aukcję, towarzyszącą Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która już od 31 lat niesie pomoc polskim szpitalom. W tym roku Orkiestra gra pod hasłem: „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”.

Za zebrane środki Fundacja WOŚP kupuje i przekazuje w darze szpitalom w Polsce najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Od początku swojej działalności Fundacja zebrała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 1,75 mld PLN i kupiła blisko 70 tys. urządzeń. Podczas 30. Finału WOŚP zebrała 224 376 706,35 złotych1.

Celem tegorocznej Orkiestry jest wyposażenie szpitali w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń – umożliwi to lepszą terapię sepsy, poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami.

Xiaomi 12T Pro to smartfon, który miał premierę w październiku 2022 r. i szybko został doceniony zarówno przez media jak i użytkowników. Przez fanów ze społeczności Xiaomi Community został bezsprzecznie wybrany Smartfonem 2022 Roku, udziałem 40% głosów. Jego domeną jest fotografia – główny obiektyw ma rekordową rozdzielczość 200 MP, a efekty jego pracy można podziwiać na wyświetlaczu AMOLED 120 Hz. Procesor to wydajny Snapdragon 8+ Gen 1, zaś baterię naładujemy do pełna w 19 minut z wykorzystaniem superszybkiej ładowarki 120 W HyperCharge.

W komplecie zwycięzca aukcji otrzyma smartfon Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition w unikalnym opakowaniu, ładowarkę USB zaprojektowaną spójnie z wyglądem smartfonu oraz etui zabezpieczające telefon przed zarysowaniami. Specjalnie, tylko dla tej edycji urządzenia, zostały zaprojektowane unikalne tapety i wygaszacze ekranu nawiązujące do dzieła artysty.

fg xbf dfb

Licytacja unikatowego smartfonu Xiaomi wspiera WOŚP

Licytacja unikatowego smartfonu Xiaomi wspiera WOŚP

Licytacja unikatowego smartfonu Xiaomi wspiera WOŚP

Licytacja unikatowego smartfonu Xiaomi wspiera WOŚP

Licytacja unikatowego smartfonu Xiaomi wspiera WOŚP

Licytacja unikatowego smartfonu Xiaomi wspiera WOŚP

Źródło: Info Prasowe / XiaomiKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.