2019-09-05 12:08
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Logitech MX Master 3 i MX Keys - akcesoria doskonałe

Obrazek Logitech MX Master 3 i MX Keys - akcesoria doskonałe

Firma Logitech zaprezentowała najnowsze produkty z najwyższej klasy serii Master - Logitech MX Master 3 i Logitech MX Keys. Każde z urządzeń jest niewiarygodnie zaawansowane i może działać samodzielnie, ale razem tworzą duet doskonały. Mysz i klawiatura zapewniają niezawodną wydajność, która zmienia sposób, w jaki pracujesz. Zaprojektowany i wyprodukowany w Szwajcarii, MX Master 3 oferuje ultraszybkie i bardzo precyzyjne przewijanie, za pomocą całkowicie nowego MagSpeed Scroll Wheel. Napędzany elektromagnesami, MX Master 3 umożliwia ciche przewijanie tysięcy linii w kilka sekund. Klawisze MX, z technologią Perfect Stroke, zapewniają perfekcyjną wydajność i przyjemność podczas pisania na klawiaturze Logitech.Mysz Logitech MX Master 3 Advanced Wireless Mouse została stworzona aby być maksymalnie szybką i precyzyjną. Starannie wyrzeźbiony kształt jest tak ergonomiczny, że możesz na niej pracować przez wiele godzin bez uczucia zmęczenia nadgarstka i dłoni. Profile, które współpracują z najpopularniejszymi aplikacjami są gotowe do użycia po wyjęciu z pudełka, a oprogramowanie Logitech Options pozwoli na dopasowanie jej do indywidualnych preferencji każdego użytkownika. Mysz wyposażona jest w sensor Logitech MX Darkfield z 4,000 DPI, który sprawdzi się na wszystkich powierzchniach, w tym także na szkle. Mysz posiada również akumulator, który wystarcza na około 70 dni użytkowania przy pełnym naładowaniu, a szybkie trzyminutowe ładowanie pozwala na korzystanie z niej przez cały dzień.

Klawiatura bezprzewodowa Logitech MX Keys Advanced Wireless zapewnia doskonałe wrażenia podczas pisania i dokładną, wyczuwalną reakcję na naciśnięcie klawiszy. Wyposażona jest w inteligentne podświetlenie, które wykrywa dłonie i automatycznie dostosowuje podświetlenie klawiatury do warunków panujących w pomieszczeniu. Podświetlenie wyłącza się, gdy urządzenie nie jest używane, aby oszczędzać energię i ograniczyć do minimum rozpraszanie uwagi. Miękka i wytrzymała, odłączana podpórka pod nadgarstki zapewnia dodatkowy komfort podczas pisania i jest również dostępna w wersji Logitech MX Keys Advanced Wireless Plus.

Logitech MX Master 3 i MX Keys są kompatybilne z systemami Windows, Mac i najpopularniejszymi wersjami systemu Linuks. Mysz i klawiatura są kompatybilne z technologią Logitech Flow™, umożliwiając łatwe i bezproblemowe przełączanie i jednoczesne sterowanie nawet trzema komputerami z systemem Windows lub Mac. Możliwe jest kopiowanie i wklejanie treści, obrazów i dokumentów między komputerami oraz między systemami operacyjnymi. Logitech Keys oraz MX Master 3 stworzono z myślą o wielogodzinnej pracy - posiadają funkcję szybkiego ładowania przez USB-C oraz wysokiej klasy konstrukcję i wykończenie, które podnoszą atrakcyjność nowoczesnego biurka.

Cena i dostępność
Logitech MX Master 3 i Logitech MX Keys będą dostępne we wrześniu 2019 roku na stronach Logitech.com i w wybranych sklepach detalicznych w październiku 2019 roku.

Sugerowana cena detaliczna MX Master 3 to 469 PLN, a MX Keys – 469 PLN. Logitech MX Master 3 i Logitech MX Keys będą dostępne na stronie Logitech.com we wrześniu, a także w wybranych sklepach detalicznych w październiku 2019 roku.

Logitech MX Master 3 i MX Keys - akcesoria doskonałe

Logitech MX Master 3 i MX Keys - akcesoria doskonałe

Logitech MX Master 3 i MX Keys - akcesoria doskonałe

Logitech MX Master 3 i MX Keys - akcesoria doskonałe

Logitech MX Master 3 i MX Keys - akcesoria doskonałe

Logitech MX Master 3 i MX Keys - akcesoria doskonałe

Źródło: Info Prasowe / LogitechKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.