2023-06-07 12:03
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
2

Marka Tesla wkroczyła na polski rynek...

Obrazek Marka Tesla wkroczyła na polski rynek...

Mówiąc Tesla, większość z nas myśli o samochodzie. Jednak do Polski wkracza właśnie Tesla Smart - czeska marka urządzeń smart home. Tesla oferuje produkty czeskiej firmy TESLA - wśród nich są systemy kamer (zewnętrznych i wewnętrznych, w tym nianie dla dzieci), inteligentne produkty dla zwierząt domowych (fontanny do picia, karmniki dla psów i kotów z kamerami lub interaktywne zabawki podłączone do Internetu), oczyszczacze powietrza, oświetlenie, urządzenia do opieki na dziećmi czy do higieny osobistej. Marka Tesla oferuje najbardziej wszechstronny ekosystem na rynku.Co znajdziemy w ofercie marki Tesla?
Marka Tesla oferuje bardzo szeroki wachlarz produktów. Od urządzeń do poprawy jakości powietrza w domach (oczyszczacze, nawilżacze), urządzeń poprawiających bezpieczeństwo jak kamery czy czujniki, akcesoriów dla zwierząt, oświetlenia, czy produktów higieny osobistej aż na produktach mierzących stan zdrowia kończąc. Nie sposób wymienić wszystkie urządzenia w portfolio marki, która skupia się na produktach codziennego użytku, aby ułatwiały życie jeszcze bardziej. Marka posiada dziesiątki linii produktów z wielu dziedzin życia, co z pewnością stawia ją na czele producentów urządzeń smart.

TESLA Smart oferuje produkty inteligentnego domu, które przede wszystkim ułatwią Ci życie i znacznie zaoszczędzą czas. Podczas produkcji oczywiście koncentrują się na właściwym wyborze materiałów, by były wysokiej jakości i miały maksymalny okres trwałości przez cały czas użytkowania produktu, biorąc pod uwagę przystępność cenową.
Ponadto wszystkie urządzenia marki TESLA można łatwo dostosować i adaptować do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

Dodatkowo marka Tesla posiada własną aplikację, dzięki której można sterować wszystkimi urządzeniami z portfolio marki. Wszystko w jednym miejscu: jedna marka, jedno rozwiązanie, jedna aplikacja.Marka Tesla wkroczyła na polski rynek...

Marka Tesla wkroczyła na polski rynek...

Marka Tesla wkroczyła na polski rynek...

Źródło: Info Prasowe / Tesla Smart
 1. Avatar nic wiadomość nic
  To Musk jeszcze ich nie pozwał

  :-O
  Ile to było pozwów o zbliżone nazwy jak John Lemon. A tu nic?

 2. Avatar nic wiadomość nic
  @beton

  Tesla to nazwisko najwybitniejszego (w/g opinii wielu) wynalazcy wszech czasów, więc zawłaszczenie sobie jego nazwiska na wyłączność powinno być niemożliwe (no chyba, że już sobie tę nazwę zastrzegli dla celów komercyjnych), ale ten ma racje, który ma więcej kasy na prawników.
  [LINK]Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.