2019-01-08 18:34
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Motorola - seria sportowych słuchawek VerveLoop

Obrazek Motorola - seria sportowych słuchawek VerveLoop

Motorola dla fanów sportu przygotowała dwa rodzaje słuchawek, które mogą stać się towarzyszami codziennych zmagań na siłowni, podczas treningu biegowego lub jazdy na rowerze – VerveLoop2+ oraz VerveLoop 200. Obydwa modele działają za pomocą technologii Bluetooth, a więc oferują pełną swobodę podczas wysiłku fizycznego. Można też o nich powiedzieć, że są sportowym synonimem technologicznej mobilności, ponieważ nie straszne im są pot, woda czy lekki kurz.Motorola zadbała o to, by każdy trenujący zaznał wygody oraz swobody podczas wytężonego wysiłku fizycznego. W przypadku modelu VevreLoop2+ pozwala on słuchać muzyki w każdych warunkach. Ich niewątpliwą zaletą jest ich waga – są po prostu superlekkie, a zintegrowany zaczep idealnie sprawdza się podczas intensywnych ćwiczeń. Dodatkowo posiadają certyfikat IP57 zapewniający odporność na pot, wodę i lekki kurz, co przekłada się na ich wytrzymałość niezależnie od tego, gdzie jesteśmy i co robimy. Dźwięk HD również stanie się sprzymierzeńcem podczas pokonywania własnych ograniczeń i barier. Na jednym ładowaniu VerveLoop2+ są w stanie cieszyć nasz umysł i ciało przez 9 godzin, a ich zasięg to 45 m. Dla większej wygody w użytkowaniu producent zdecydował się na pełną kompatybilność z Siń i Google Now. Jeśli jednak chcemy rozmawiać przez telefon podczas treningu, nic prostszego – do dyspozycji mamy wbudowany w przewód mikrofon do odbierania połączeń.

Model VerveLoop 200 to nieco inna odsłona słuchawek Bluetooth. Dzięki magnetycznemu systemowi zapobiegającemu plątaniu się kabli, możemy swobodnie korzystać z akcesorium. Tutaj także bez problemu skorzystamy z opcji wbudowanego mikrofonu, który pozwala wykonywać rozmowy telefoniczne. Zasięg 45 m daje swobodę ruchów nie tylko podczas treningu na siłowni, ale również każdego dnia w pracy. Przez 6 godzin możemy cieszyć się ulubioną muzyką za pośrednictwem smartfonu, tabletu lub komputera. Certyfikat IPX 4 pozwala na zachowanie bezpieczeństwa przed zachlapaniem, a w przypadku tych słuchawek producent zdecydował się na zastosowanie kompatybilności z Amazon Alexa oraz Google Assistant.

Niezależnie gdzie jesteśmy, co robimy, sportowe słuchawki bezprzewodowe Motorola to niezawodny partner podczas wielogodzinnych zajęć nie tylko na siłowni czy w plenerze. Dostosowane do wymogów sportowców, zapewniają przy okazji świetną jakość dźwięku, tak ważnego podczas codziennych aktywności fizycznych i umysłowych.

Model VerveLoop2+ dostępny jest za pośrednictwem Hama Polska w cenie 299 PLN, natomiast VerveLoop 200 opiewa na kwotę 159 PLN.


Motorola - seria sportowych słuchawek VerveLoop

Motorola - seria sportowych słuchawek VerveLoop

Motorola - seria sportowych słuchawek VerveLoop

Źródło: Info Prasowe / HamaKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.