2018-10-19 12:58
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
5

MrSpeakers Ether 2 - Słuchawki marzeń

Obrazek MrSpeakers Ether 2 - Słuchawki marzeń

MrSpeakers ETHER 2 to kompletnie nowa, zaprojektowana od podstaw, konstrukcja. Posiada układ magnetyczny skonstruowany w oparciu o firmową technologię TrueFlow, nowy przetwornik o niższej o 70% masie ruchomej oraz całkowicie przeprojektowane muszle. Dzięki temu udało się uzyskać rekordowo niską wagę samych słuchawek – przy masie 290 gramów są obecnie najlżejszymi tego typu słuchawkami hi-endowymi na rynku. W komplecie z Mr Speakers ETHER 2 dostarczany jest także nowy, referencyjny kabel firmy MrSpeakers – VIVO.Podobnie, jak wszystkie słuchawki MrSpeakers z serii ETHER, również ETHER 2 to konstrukcja wykorzystująca wyłącznie metal i włókno węglowe. Dzięki temu ma bezkompromisową wytrzymałość, a przy tym oferuje najwyższy poziom komfortu przy jednoczesnym zminimalizowaniu wagi. Sztywna, metalowa i karbonowa konstrukcja odgrody poprawia osiągi brzmieniowe. Pałąk jest pozbawiony zawiasów i został wykonany z innowacyjnego metalu o nazwie Nitinol, który posiada efekt pamięciowy. Zapewnia to komfortowe dopasowanie do głowy i lata bezproblemowego użytkowania.

MrSpeakers ETHER 2 zostały skonstruowany z wykorzystaniem pierwszorzędnych materiałów, które zostały pieczołowicie dobrane mając na uwadze zarówno komfort, jak i jakość dźwięku.

Oficjalną Premierę swoją będą miały podczas Targów Audio-Video-Show na Stadionie Narodowym w dniach 16-18 listopada 2018. Zapraszamy na Strefę Słuchawkową w sekcji prezentowaną przez sieć specjalistycznych sklepów audio MP3Store gdzie będzie można je zobaczyć i przetestować.

Cena sugerowana słuchawek MrSpeakers Ether2 w Polsce została ustalona  na 9699 PLN brutto. Słuchawki w sprzedaży powinny pojawić się pod koniec października, dostępne będą w wybranych sklepach, w tym do odsłuchu w sklepach MP3store grupy Audiokracja.


Najważniejsze cechy słuchawek MrSpeakers ETHER 2:
• Całkowicie nowy przetwornik powiadający mniejszą o 70% masę oraz opatentowane przetwarzanie V-Planar.
• Całkowicie nowy, aerodynamiczny układ magnetyczny Trueflow.
• Kabel VIVO umożliwiający podłączenie za pomocą wtyków 2.5mm, 3.5mm, ¼” oraz za pomocą 4-ro pinowego zniazda XLR.
• Wytworzony w USA i barwiony kadziowo skórzany pasek pałąka.
• Wygodny pojemnik na słuchawki z dodatkowym przedziałem na odtwarzacz przenośny.

MrSpeakers Ether 2 - Słuchawki marzeń

MrSpeakers Ether 2 - Słuchawki marzeń

MrSpeakers Ether 2 - Słuchawki marzeń

MrSpeakers Ether 2 - Słuchawki marzeń

MrSpeakers Ether 2 - Słuchawki marzeń

MrSpeakers Ether 2 - Słuchawki marzeń

Źródło: Info Prasowe / MIP
 1. Avatar nic wiadomość nic
  Takie czasy

  że w USA robi się skórzany pasek, a zaawansowane technicznie części w Chinach.

 2. Avatar nic wiadomość nic
   

  Grunt, że razem tworzą piękną całość :)

 3. Avatar nic wiadomość nic
   

  Ponoć Chińczyki robią najlepsze magnesy neodymowe.

 4. Avatar nic wiadomość nic
   

  Jak przypilnować Chińczyka przy kontroli jakości to zrobi cudeńka.

 5. Avatar nic wiadomość nic
  @smykus

  Wystarczy dać ludziom możliwość swobodnego zarobkowania bez papierologii i przymusić brakiem opieki socjalnej, to zaczną myśleć i robić rzeczy niezwykłe.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.