2018-06-11 22:29
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

NAVITEL R200 – kompaktowy wideorejestrator dla każdego kierowcy

Obrazek NAVITEL R200 – kompaktowy wideorejestrator dla każdego kierowcy

Firma NAVITEL zaprezentowała nowy rejestrator samochodowy w swoim portfolio produktowym. Do urządzeń z serii „R” dołączył model R200. Urządzenie wyposażono w 2-calowy, jasny wyświetlacz, który umożliwia podgląd nagrania podczas jazdy. Ten mały rejestrator będzie przydatny zarówno na drodze, jak i na parkingu. Kamerka nagrywa filmy w rozdzielczości FULL HD, a kąt widzenia obiektywu wynosi 140°. Wbudowany, czuły mikrofon rejestruje wysokiej jakości dźwięk. Czujnik przeciążeń G-Sensor wykrywa i zabezpiecza materiał wideo w przypadku zagrożenia na drodze. Uruchamia się on przy gwałtownym przyspieszaniu, hamowaniu  i rotacji samochodu.W takich sytuacjach filmy są zapisywane w odpowiednim folderze i chronione przed nadpisaniem, gdy pamięć urządzenia jest pełna. Co więcej, jeśli kamera jest podłączona do źródła zasilania, nagrywanie rozpocznie się automatycznie po uruchomieniu zapłonu.

Zaawansowany tryb parkingowy w urządzeniu wykrywa przeciążenia i rozpoczyna nagrywanie, nawet gdy rejestrator jest wyłączony i  samochód jest zaparkowany bez obecności kierowcy wewnątrz. W urządzeniu umieszczono gniazdo na karty microSD do przechowywania plików multimedialnych. Dzięki wydajnemu formatowi kompresji wideo H.264 filmy zajmują mniej miejsca na karcie pamięci.

W zestawie z urządzeniem użytkownik otrzymuje podstawowe akcesoria samochodowe: ładowarkę, uchwyt, instrukcję obsługi, kartę gwarancyjną oraz bonus w postaci licencji nawigacyjnej na smartfon/tablet z mapą 47 krajów Europy.

NAVITEL R200 FULL HD jest już dostępny w regularnej sprzedaży. Sugerowana cena kamerki – 149 PLN.

NAVITEL R200 – kompaktowy wideorejestrator dla każdego kierowcy

NAVITEL R200 – kompaktowy wideorejestrator dla każdego kierowcy

NAVITEL R200 – kompaktowy wideorejestrator dla każdego kierowcy

Źródło: Info Prasowe / NAVITELKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.