2018-03-10 14:13
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

NETGEAR Nighthawk SX10 dla miłośników gier on-line

Obrazek NETGEAR Nighthawk SX10 dla miłośników gier on-line

Nowy Nighthawk SX10 to nie lada gratka dla wszystkich miłośników gier on-line. Od teraz płynne przesyłanie danych i rozgrywka bez lagów są w pełni możliwe. Model SX10 to 8-portowy przełącznik gamingowy z dwoma portami 10G/Multi-Gigabit Uplink. Co ważne, automatycznie adaptujące się porty 100M, 1G, 2,5G, 5G lub 10G pozwalają na automatyczne wykorzystanie maksymalnej dostępnej przepustowości dostarczanej zarówno przez przełącznik jak i kartę sieciową. SX10 to również konfigurowalne diody LED RGB - w ramach łatwiejszego zarządzania urządzeniem możliwe jest tu spersonalizowanie koloru oraz częstotliwości migania każdej z diod.Z kolei niezwykle intuicyjny interfejs urządzenia został zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych. Wstępnie skonfigurowane ustawienia „za jednym kliknięciem” bez wątpienia stanowi odpowiedź na wszelkie potrzeby w zakresie multimediów.

Dodatkowo, SX10 zapewnia przesyłanie strumieniowe filmów w jakości Full HD na wiele urządzeń, bez konieczności martwienia się o buforowanie. Nie zabrakło tu również zaawansowanej konfiguracji VLAN i Quality of Service (QoS) oraz integracji z routerami Nighthawk. Całość została zamknięta w wysokiej jakości solidnej i co ważne ciężkiej metalowej obudowie, która zapewnia urządzeniu stabilność podczas pracy bez zmartwień o przeszkadzające kable.

Cena SX10 to 1249 PLN brutto.
NETGEAR Nighthawk SX10 dla miłośników gier on-line

Źródło: Info Prasowe / NETGEAR
  1. Avatar nic wiadomość nic
     

    Nareszcie sprzęt 10Gbit w zasięgu normalnych ludzi.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.