2017-10-06 14:00
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Najszybsze monitory gamingowe od LG podbijają polski rynek

Obrazek Najszybsze monitory gamingowe od LG podbijają polski rynek

Już dziś, podczas otwarcia Poznań Game Arena, największych targów gamingowych w Polsce, LG Electronics zaprezentuje swoje najszybsze monitory dla graczy. Będzie to oficjalna zapowiedź wejścia na rynek nowych modeli LG, które wśród fanów wirtualnej rozrywki wywołały wiele emocji. Ta premierowa odsłona to pokaz zaawansowanych możliwości monitorów LG zapewniających jeden z najwyższych stopni płynności odwzorowania ruchu wśród obecnie dostępnych urządzeń. Gracze, którzy odwiedzą stanowisko LG podczas PGA 2017 będą mogli nie tylko po raz pierwszy zobaczyć, ale także osobiście przetestować szeroki wachlarz monitorów o przekątnych od 24 do 34 cali, które pozwolą fanom dynamicznej rozgrywki nie tylko cieszyć się świetną jakością obrazu, ale także zyskać przewagę podczas rozgrywek.Debiutujące w Polsce monitory gamingowe LG z serii GK to sprzęt wyposażony w najnowsze technologie wspierające najlepsze osiągi graczy w e-sporcie. Po raz pierwszy w Polsce prezentowany jest zaprezentowany także 27-calowy model GK750F o wysokiej częstotliwości odświeżania 240 Hz, który wyposażono w funkcję 1ms Motion Blur Reduction i AMD FreeSync™, co przekłada się na większe szanse na zwycięstwo w rozgrywkach. Model LG GK750F posiada także funkcje Black Stabilizer, Dynamic Action Sync oraz celownik Crosshair, który szczególnie docenią fani gier FPS.

Znaczący debiut podczas PGA 2017 ma również 34-calowy monitor gamingowy LG UltraWide - model LG 34UC89G, który dzięki formatowi 21:9, pozwala graczom w pełni „zanurzyć” się w wirtualnym świecie. Fascynujące efekty szczególnie widoczne są w symulatorach wyścigów oraz grach RTS / AOS obsługujących format 21:9. Monitor LG współpracuje z technologią NVIDIA G-Sync oraz odświeżaniem 144 Hz z możliwością zwiększenia odświeżania do 166Hz*, dzięki czemu gwarantuje wyjątkowe wrażenia bez względu na rodzaj gry.

Najszybsze monitory gamingowe od LG podbijają polski rynek

Najszybsze monitory gamingowe od LG podbijają polski rynek

Najszybsze monitory gamingowe od LG podbijają polski rynek

Najszybsze monitory gamingowe od LG podbijają polski rynek

Źródło: Info Prasowe / LGKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.