2019-08-24 13:32
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

Natec wprowadza nowe podkładki pod mysz

Obrazek Natec wprowadza nowe podkładki pod mysz

Wkrótce czas wracać do szkoły. Komputer stanowi dziś właściwie stały element wyposażenia biurka ucznia, a nowa podkładka nie tylko uczyni je bardziej atrakcyjnym, ale też pomoże w nauce matematyki, chemii i geografii. Trzy nowe, duże (800x400x3 mm) podkładki pod mysz i klawiaturę dołączyły do oferty marki Natec. Gumowany spód zapobiega przesuwaniu się po blacie biurka, a gładka, materiałowa powierzchnia pozwala na wygodne i bezproblemowe prowadzenie myszy. To co jednak wyróżnia nowe podkładki Nateca to wzór graficzny. Na podkładce Natec Science widzimy powierzchnię przypominającą blat biurka, wraz z układem okresowym pierwiastków oraz stałymi fizykochemicznymi i podstawowymi wzorami z fizyki i chemii zapisanymi w formie notatek. Dobrze jest mieć takie dane zawsze pod ręką. 

Pozostajemy w kręgu nauk ścisłych. Podkładka Natec Maths wygląda jak szkolna tablica z zapisanymi kredą wzorami z geometrii, trygonometrii, algebry, a także podstawowymi formułami ciągów oraz funkcji. Na samym środku widnieje duży napis “Keep Calm and do Maths”. Nauczyciel zapewne wyszedł na chwilę z klasy. 

W podkładce Natec Discoveries udało się zamknąć całą, do tego aktualną mapę polityczną świata. Zaznaczono na niej także historię wielkich odkryć geograficznych: trasy najważniejszych wypraw (Kolumba, Magellana czy Vasco da Gamy) daty poszczególnych ekspedycji, a także nazwy i szkice okrętów flagowych.

Nowe podkładki Natec będą świetnym wyposażeniem biurka. Ułatwią wygodną obsługę myszy, a przy tym pozwolą na wygodny i szybki dostęp do ważnych danych. Ułatwią także zapamiętanie wzorów i dat, co w polskiej szkole, mimo epoki internetu, nadal jest niezwykle ważne. 

Ceny podkładek Natec wynoszą 39.99 PLN.

Natec wprowadza nowe podkładki pod mysz

Natec wprowadza nowe podkładki pod mysz

Natec wprowadza nowe podkładki pod mysz

Natec wprowadza nowe podkładki pod mysz

Natec wprowadza nowe podkładki pod mysz

Źródło: Info Prasowe / Entrymedia
  1. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
     

    W dobie powszechnego ogłupiania ludzi... No proszę, da się. \"\spoko\"Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.