2019-10-10 11:18
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Niedługo inauguracja Polskiej Ligi Esportowej na PGA

Obrazek Niedługo inauguracja Polskiej Ligi Esportowej na PGA

To będzie wydarzenie, którego żaden fan esportu nie może przegapić. Tylko tydzień dzieli nas od startu jesiennego sezonu 2019 Polskiej Ligi Esportowej, który odbędzie się w dniach 18-20 października. Inauguracja będzie jedyną w swoim rodzaju imprezą - odbędzie się na Poznań Game Arena. Wielkopolskie targi są świętem w świecie gamingu, dlatego tworzą one idealne miejsce do otwarcia sezonu ligi organizowanej przez Fantasyexpo. WarmUP PGA - taką nazwę będzie nosić główna scena gamingowa, na której najlepsze polskie zespoły rozpoczną swoje zmagania w ramach jesiennego sezonu Polskiej Ligi Esportowej. Jakie? O tym dowiemy się pewnie w nadchodzących dniach. Warto śledzić fanpage Polskiej Ligi Esportowej, gdzie będa ujawniane kolejne szczegóły tego wydarzenia.Polska Liga Esportowa z sezonu na sezon rośnie w siłę. Agencja gamingowa Fantasyexpo cały czas zaskakuje widzów kolejnymi innowacjami. Tym razem, poza otwarciem sezonu na takiej imprezie, jaką jest PGA, wszystkich ucieszy fakt, że w tym roku będzie zorganizowany jeszcze jeden event offline. Będą to finały jesiennego sezonu, naturalnie więc udział wezmą najlepsi z najlepszych, którym uda się do nich zakwalifikować. Odbędą się one na początku grudnia. Gdzie konkretnie? Miejsce tegorocznego wielkiego finału zostanie ujawnione już niebawem.

Rozgrywki Polskiej Ligi Esportowej to jedna z wielu atrakcji, jakie czekają na uczestników tegorocznej edycji Poznań Game Arena. Przez trzy dni miłośnicy gamingu będą mieli do dyspozycji najlepszy sprzęt, na którym przetestują ponad 200 gier, w tym wiele z nich przedpremierowo. Ponadto na Międzynarodowych Targach Poznańskich pojawią się gwiazdy YouTube i Twitch, które zagoszczą w strefie przygotowanej przez Stars4Fans. Całość dopełnią ciekawe wydarzenia towarzyszące, takie jak koncert Epic Game Music, konferencja Game Industry Conference oraz plebiscyt CEEGA.

Niedługo inauguracja Polskiej Ligi Esportowej na PGA

Źródło: Info Prasowe / PLEKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.