2018-03-14 14:28
Autor: aY227
7

Northgard - Urokliwy RTS z ładnie ukrytymi problemami

Obrazek Northgard - Urokliwy RTS z ładnie ukrytymi problemami

Trochę ponad rok temu Northgard zadebiutował na platformie Steam, jako gra z wczesnym dostępem. Ciekawe połączenie gier typu The Settlers, Banished czy też Cultures, podane w miłej dla oka grafice i oprawione kulturą Wikingów, z miejsca przyciągnęło uwagę graczy. Debiut generalnie należy zaliczyć do udanych, dobra sprzedaż i wiele pozytywnych recenzji od użytkowników. 7 marca twórcy zakończyli fazę early acces i ogłosili Northgard pełnoprawnym produktem. Czy pełna wersja faktycznie jest skończona i czy jest warta zakupu? Zapraszam do recenzji.

Źródło: Redakcja IN4.pl czytaj więcej...
 1. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
  Hmm...

  Czekam na jakiegoś następcę Settlers (III-IV) i jak z opisu wynika trochę przekombinowali balans w grze.

 2. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Lubię tego rodzaju gry. Ładna do dziś, mniej losowa, trudna, ale zbalansowana lepiej jest gra Cesarz: Narodziny Państwa Środka z 2002 roku. Tak, to nie pomyłka, 2002 rok. Poprawnie napisana, chodzi do dziś na każdym laptopie z Win 10.
  Wracając do rzeczywistości dziękuję za recenzję. Wspaniale się czyta i sporo można się z niej dowiedzieć. Jedno tylko myli - narodził się nowy talent - czyli Konrad? Czy autorem jest Sebastian? Bo obydwie opcje do wyboru się pokazują na "liście płac" recenzji. ;-)

 3. Avatar nic wiadomość nic
  @kotin

  To recka Konrada, nie pierwsza i pewnie nie ostatnia ;-)

 4. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  No to chapeau bas. Dla Ciebie i Sławka to pomoc, a jednocześnie stałeś się łowcą talentów. \"\spoko\"

  Przy okazji tak sobie patrzę na pierwszą stronę i przy newsach widać od razu ilość komentarzy, a przy recenzjach nie. Może gdyby były widoczne, to prowokowało by do aktywniejszego komentowania recenzji? \"\przytul\" Da się?

 5. Avatar nic wiadomość nic
   

  Ciekaw jestem tej gry bardzo. Czekam na jakąś obniżkę i kupuję. Dodatkowy atut to że nie ma wygórowanych wymagań odnośnie sprzętu.

 6. Avatar nic wiadomość nic
  No niesamowite..

  Wchodzę teraz na in4, a tu Northgard gra którą 2 dni temu zamówiłem za niecałe 100 PLN.
  Jak byście wkleili na stronie głównej faktyczne zdjęcie z gry, to byście mieli więcej odwiedzin tego artykułu, fani takich gier jak The Settlers, nie przeszli by bez klickniecia patrząc na tego typu grafikę ... A tak cudem to zauważyłem, jeszcze nie mam tej gry i same logo Northgard nic nie mówi...

 7. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Pojawiają się taniej: LINKKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.