2023-05-24 21:07
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Nowości Philips’a zaprezentowane na spotkaniu prasowym...

Obrazek Nowości Philips’a zaprezentowane na spotkaniu prasowym...

W warszawskim Centralnym Domu Technologii odbyło się spotkanie prasowe marki Philips. Zaprezentowano na nim najnowsze monitory, m.in. modele Philips z serii Evnia wyposażone w matryce typu OLED i QD-OLED oraz przenośny wyświetlacz z dwoma złączami USB-C. Philips 42M2N8900 z serii Evnia to najnowsza propozycja, która sprawdzi się u graczy konsolowych. Monitor wyposażono w 42-calową matrycę typu OLED, która wyświetla obraz w rozdzielczości 4K, z odświeżaniem ekranu 138 Hz. Dzięki złączu HDMI 2.1 sprzęt ten może skorzystać z pełni możliwości PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Model 42M2N8900 wyposażono w dwa wbudowane, 10-watowe głośniki oraz podświetlenie Ambiglow, które dostosowuje barwę i natężenie iluminacji do treści wyświetlanych na ekranie.Dwa monitory w jednym
Monitor 45B1U6900CH cechuje się 45-calową, zakrzywioną matrycą VA i wyświetla obraz w rozdzielczości 5120 x 1440 px. Jego rozmiar i rozdzielczość odpowiadają dwóm 24-calowym monitorom Quad HD.s Sprzęt ten może sprawdzić się między innymi w pracy z programami do obróbki wideo, w przypadku których istotne jest wyświetlanie tzw. timeline’u. Monitor może również pełnić funkcję stacji dokującej, gdyż wyposażono go w dwa wielofunkcyjne złącza USB-C oraz 4-portowy koncentrator USB.

Drugi monitor w każdych warunkach
Philips 16B1P3302D to monitor przenośny wyposażony w dwa złącza USB-C. Wyświetlacz ten może być podłączony do urządzenia źródłowego, np. laptopa czy telefonu, a jednocześnie być zasilany za pomocą drugiego przewodu USB-C.
Matryca w modelu 16B1P3302D została wykonana w technologii IPS i wyświetla obraz w rozdzielczości 1920 x 1080 px przy odświeżaniu 75 Hz.
Monitor charakteryzuje się smukłą obudową i niską wagą, co ułatwia jego transport. W zestawie do wyświetlacza dołączony jest trwały filcowy pokrowiec. Dzięki temu sprzęt można mieć zawsze pod ręką, aby w razie potrzeby służył np. jako ekran do prezentacji. Monitor może być też wykorzystywany w warunkach terenowych, bez dostępu do sieciowego źródła prądu. Model 16B1P3302 może czerpać energię z baterii podłączonego urządzenia źródłowego lub z powerbanka.

Stylowe słuchawki 7.1
Philips TAG5106 to bezprzewodowy, nauszny zestaw słuchawkowy przeznaczony m.in. dla graczy. Wyposażono go w odczepiany mikrofon z redukcją szumów otoczenia oraz możliwość połączenia z urządzeniem źródłowym za pomocą interfejsu Bluetooth oraz fal 2,4 GHz. Słuchawki Philips TAG5106 zostały wyposażone w DTS Headphone:X 2.0 oraz system dźwięku przestrzennego 7.1. Dzięki realistycznemu odwzorowaniu przestrzeni gracze mają możliwość dokładnego określenia odległości źródła dźwięku. Bateria na jednym ładowaniu pozwala na ciągłe użytkowanie nawet do 45 godzin.

Nowości Philips’a zaprezentowane na spotkaniu prasowym...

Nowości Philips’a zaprezentowane na spotkaniu prasowym...

Nowości Philips’a zaprezentowane na spotkaniu prasowym...

Nowości Philips’a zaprezentowane na spotkaniu prasowym...

Nowości Philips’a zaprezentowane na spotkaniu prasowym...

Źródło: Info Prasowe / PhilipsKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.