2020-02-25 10:04
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

OPPO Find X2 - premiera nowej serii smartfonów 6 marca

Obrazek OPPO Find X2 - premiera nowej serii smartfonów 6 marca

OPPO, wiodący producent inteligentnych urządzeń, ogłosił dzisiaj wprowadzenie serii Find X2 - swoich najbardziej kompleksowych smartfonów, wspierających także standard 5G. Długo oczekiwana premiera1 będzie transmitowana na żywo na kanale OPPO w serwisie YouTube (LINK), i rozpocznie się 6 marca o godzinie 10:30 czasu środkowoeuropejskiego. Przygotowując serię OPPO Find X2, producent uważnie analizował i skwapliwie korzystał z informacji przekazanych przez użytkowników innych produktów z portfolio marki – przeznaczono w związku z tym znaczne środki na prace badawczo-rozwojowe. Nowa seria to owoc nieustannego dążenia OPPO do tworzenia jeszcze lepszych smartfonów, szczególnie
u progu nowej rzeczywistości 5G.OPPO Find X2 to między innymi najbardziej zaawansowany ekran w historii marki, który gwarantuje niespotykaną rozdzielczość, częstotliwość odświeżania, żywe kolory i szeroki zakres dynamiki. Dzięki temu dostarczy użytkownikom niespotykaną łatwość, wygodę i precyzję i komfort korzystania.

Urządzenia Find X2 Pro wyposażone będą w specjalnie zoptymalizowany i dostosowany czujnik obrazu a także będą korzystać z najbardziej zaawansowanych na tę chwilę technologii fotograficznych OPPO, a co za tym idzie zagwarantują użytkownikom najwyższą jakość i doskonałą ostrość obrazu. Seria Find X2 będzie także posiadać najnowocześniejszy procesor 5G Qualcommu – model Snapdragon 865, który obsługuje dwumodułową sieć SA/NSA.

OPPO Find X2 - premiera nowej serii smartfonów 6 marca

Źródło: Info Prasowe / OPPOKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.