2021-03-31 14:50
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

RAZER pokazuje kolekcję ubrań KANAGAWA WAVE

Obrazek RAZER pokazuje kolekcję ubrań KANAGAWA WAVE

Firma Razer przedstawiła dzisiaj Kanagawa Wave Apparel, limitowaną kolekcję odzieży wykonanej z materiałów pozyskanych z tworzyw sztucznych wyłowionych z mórz i oceanów. Odzież, ozdobiona motywami nawiązującymi do słynnego drzeworytu pt. „Wielka Fala w Kanagawie”, ma na celu zwrócenie uwagi na kwestię zanieczyszczenia mórz tworzywami sztucznymi, a także ma sfinansować wysiłki na rzecz zmniejszenia ilości plastiku pływającego w wodach morskich w celu ochrony oceanów i ich mieszkańców. Kolekcja pojawi się 7 kwietnia 2021 r. o godzinie 19:00 czasu PDT (8 kwietnia 2021 r. , 4:00 rano CEST) w bardzo ograniczonych ilościach.fani, którzy będą chcieli zdobyć ekskluzywny zestaw Kanagawa Wave, muszą działać szybko i odwiedzić witrynę
http://www.razer.com/gear-and-apparel/kanagawa-wave, aby otrzymać powiadomienie o uderzeniu fali. Ostatnia linia ubrań Razera - „GAMING APE”, wyprzedała się dosłownie w ciągu kilku minut, dlatego fani powinni zarejestrować się wcześniej, aby uniknąć utraty zestawu.

Każda pozycja w asortymencie, obejmującym bluzę z kapturem, t-shirt, podkoszulek, szorty i czapkę, jest wykonana z wysokiej jakości materiałów wykonanych w 100% z plastiku morskiego pochodzącego z recyklingu. Ubrania wytwarzano w ramach szerszego programu usuwania tworzyw sztucznych wyłowionych z wód morskich i przetwarzania ich w użyteczne produkty, które teraz obejmują stylową odzież Kanagawa Wave firmy Razer.

Każdego roku do oceanów trafia około 11 milionów ton tworzyw sztucznych, poważnie zagrażających organizmom morskim i stających się częścią ich łańcucha pokarmowego. W celu ograniczenia tego problemu, dochody z kolekcji Kanagawa Wave zostaną przeznaczone na odzyskiwanie tworzyw sztucznych wyłowionych u brzegów niektórych z najbardziej dotkniętych tym zjawiskiem obszarów. Za każdy przedmiot sprzedany w tej kolekcji Razer sfinansuje odzyskanie 1 kg tworzyw sztucznych z pochodzących z mórz.

Odzież z linii Kanagawa Wave to druga z proekologicznych inicjatyw Razera pod niedawno ogłoszonym hasłem #GoGreenWithRazer. Stanowi ona kontynuację niezwykle udanego i ciągle trwającego programu ochrony prowadzonego przez maskotkę Razera Sneki Snek. Pierwotny cel programu, jakim było uratowanie 100 000 drzew, został już przekroczony. Obecnie inicjatywa stawia sobie za zadanie uchronienie 1 000 000 drzew.

Poprzez te oraz inne przyszłe inicjatywy i akcje Razer chce zaangażować i pobudzić do działania społeczność graczy w celu ochrony środowiska i zagwarantowania, że świat pozostanie areną, na której wszyscy będziemy mogli nadal grać.

Aby uzyskać więcej informacji na temat kolekcji odzieży Kanagawa Wave, zarejestrować się w celu otrzymywania powiadomień lub zakupu odzieży, odwiedź stronę razer.com/gear-and-apparel/kanagawa-wave.


CENY I DOSTĘPNOŚĆ
Razer Kanagawa Wave Zip (bluza z kapturem): €159.99
Razer Kanagawa Wave (T-shirt): €99.99
Razer Kanagawa Wave (Tank Top): €79.99
Razer Kanagawa Wave (spodenki): €89.99
Razer Kanagawa Wave (czapeczka): $€59.99

Ubrania będzie można kupić na Razer.com, w ilości 1337 sztuk, od 8 kwietnia 2021 r. od godziny 4:00 rano (CEST).

RAZER pokazuje kolekcję ubrań KANAGAWA WAVE

RAZER pokazuje kolekcję ubrań KANAGAWA WAVE

RAZER pokazuje kolekcję ubrań KANAGAWA WAVE

RAZER pokazuje kolekcję ubrań KANAGAWA WAVE

RAZER pokazuje kolekcję ubrań KANAGAWA WAVE

RAZER pokazuje kolekcję ubrań KANAGAWA WAVE

Źródło: Info Prasowe / RazerKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.