2018-03-09 17:22
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

ROCCAT - słuchawki Khan AIMO z podświetleniem RGB

Obrazek ROCCAT - słuchawki Khan AIMO z podświetleniem RGB

ROCCAT prezentuje Khan AIMO, pierwsze słuchawki z inteligentnym podświetleniem RGB. Powstały one w oparciu o doceniony przez graczy i audiofilów model Khan Pro, który aż do dziś był jedynym gamingowym headsetem z certyfikatem Hi-Res Audio. Za sprawą wbudowanej karty dźwiękowej, która przewyższa możliwościami większość rozwiązań stosowanych w układach zintegrowanych na płytach głównych, Khan AIMO gwarantują najlepszą jakość dźwięku. W połączeniu z 50 mm przetwornikami, słuchawki zapewniają krystalicznie czysty dźwięk aż do 24 bitów przy 96KHz, niezależnie od konfiguracji komputera. Najnowocześniejsze sterowniki umożliwiają symulację dźwięku przestrzennego 7.1, umieszczając gracza w samym środku wydarzeń obserwowanych na ekranie.Wirtualny surround można wyłączyć i nadal cieszyć się najwyższej jakości dźwiękiem Stereo. Uzupełnieniem zestawu Khan AIMO jest precyzyjny mikrofon. Dzięki technologii „Reall Voice” umożliwia on najbliższą naturalnej jakość rejestrowania głosu.

Khan AIMO stworzono do wieloletniej pracy. Dzięki wykorzystaniu materiałów wysokiej jakości, w tym stali nierdzewnej, zestaw cechuje się wysoką wytrzymałością. Zachowuje przy tym niewielką wagę – 275 gram, co czyni z Khan AIMO jedne z najlżejszych, dostępnych na rynku gamingowych słuchawek USB. Pianka z pamięcią kształtu na nausznikach, w połączeniu z wygodnym obiciem pałąka, gwarantuje wygodę użytkowania nawet podczas wielogodzinnych maratonów grania.

Słuchawki Khan AIMO są w pełni kompatybilne ze środowiskiem Swarm, który umożliwia zaprogramowanie stylowych efektów oświetlenia RGB. Technologia AIMO, zapamiętująca zachowania gracza w trakcie rozgrywki, zadba o to, by podświetlenie dopasowało się do każdego stylu gry, zmieniając się w sposób płynny i organiczny, a przede wszystkim dostosowany do osobistych upodobań.

Cena około 120 USD.

ROCCAT - słuchawki Khan AIMO z podświetleniem RGB

Źródło: Info Prasowe / ROCCATKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.