2017-08-16 09:37
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
4

Radeon RX Vega i pakiety Radeon Pack już dostępne

Obrazek Radeon RX Vega i pakiety Radeon Pack już dostępne

Firma AMD ogłosiła, że jej karty graficzne Radeon RX Vega są już dostępne w sklepach internetowych na świecie oferując 4 milionom graczy dostęp do najlepszych możliwych doznań z gry na poziomie entuzjastówi. Graczom, którzy już posiadają monitor oraz komputer klasy odpowiedniej dla entuzjasty, a teraz szukają możliwości zwiększenia możliwości graficznych przy wykorzystaniu przełomowej technologii, polecamy chłodzone powietrzem karty graficzne Radeon RX Vega64, które są dostępne od dziś w cenie sugerowanej 499 USD. Karty graficzne Radeon RX Vega56 powinny pojawić się w sprzedaży od 28 sierpnia w cenie sugerowanej 399 USD – to będzie najbardziej przystępna opcja do zasmakowania w rozgrywce entuzjastów z wykorzystaniem układu Vega.Graczom, którzy długo czekali na możliwość zakupu całego zestawu komputerowego tej klasy, polecamy pakiety Radeon Packi, które są dostępne od dziś przez ograniczony czas w wybranych regionach. Pakiet Radeon Black Pack zawiera kartę graficzną Radeon RX Vega64 chłodzoną powietrzem w cenie sugerowanej 599 USD, a pakiet Radeon Aqua Pack zawiera kartę graficzną Radeon RX Vega64 Liquid Cooled Edition – najpotężniejszą w rodzinie Radeon RX Vega – w cenie sugerowanej 699 USD.

W pakietach tych znajdują się „obowiązkowe” technologie dla entuzjastów niezwykłych doznań: w biorących udział w promocji sklepach 200 USD zniżki na zakup wybranych monitorów z technologią Radeon FreeSync, dzięki którym rozgrywka jest super płynna, oraz 100 USD zniżki na zakup zestawu procesora Ryzen 7 1800X z płytą główną X370, który oferuje znakomitą wydajność wielowątkową, a także 2 znakomite gry: Wolfenstein II: The New Colossus oraz Prey (szacowana wartość to 120 USD), żeby od razu wskoczyć do topowej rozgrywki.

Karty graficzne Radeon RX Vega to najbardziej zaawansowane konsumenckie karty graficzne na świecie. Zbudowano je na bazie architektury „Vega” i tym samym upowszechniają pionierskie technologie, które dotąd były zarezerwowane dla najdroższych produktów, takie jak High Bandwidth Cache, na który składa się 8 GB przełomowej pamięci HBM2.

Zaprojektowane dla uzyskania jeszcze lepszych doznań karty graficzne Radeon RX Vega oferują supernowoczesne możliwości, takie jak Rapid Packed Math, High Bandwidth Cache Controller i nowe silniki geometryczne i wyświetlające – to wszystko razem pozwala jeszcze lepiej wykorzystać potencjał niskopoziomowych API w grach zgodnych z technologiami DirectX 12 i Vulkan. W miarę, jak w kolejnych tygodniach i miesiącach deweloperzy będą wydawać swoje gry wykorzystujące te niezwykłe rozwiązania, karty graficzne Radeon RX Vega pokażą swój pełny potencjał pozwalając uzyskać wyższą płynność i lepszą jakość obrazu, dzięki którym rozgrywka będzie jeszcze bardziej wciągająca.

Karty graficzne Radeon RX Vega otrzymały też niezwykłą oprawę wykorzystującą najlepsze materiały, konfigurowalny „tachometr GPU” i podświetlenie diodami. Produkty te obsługują wiodące technologie wyświetlania, w tym Radeon FreeSync, która umożliwia płynną i żywą rozgrywkę w HDR. Oprogramowanie Radeon Software ożywia kartę graficzną oraz pozwala uzyskać najlepszą wydajność, funkcjonalność i stabilność od razu po zainstalowaniu sprzętu w komputerze. I sterownik ten będzie coraz lepszy wraz z kolejnymi wersjami, jakie będą wydawane.

Radeon RX Vega i pakiety Radeon Pack już dostępne

Radeon RX Vega i pakiety Radeon Pack już dostępne

Radeon RX Vega i pakiety Radeon Pack już dostępne

Źródło: Info Prasowe / AMD
 1. Avatar nic wiadomość nic
   

  widziałem już parę testów i wydajnościowo nie jest źle ale ten pobór prądu to to ciekawie już nie wygląda... przy Ryzen 1950X i Vega 64 robi się prawie 1KW komp:D

 2. Avatar nic wiadomość nic
   

  jak nieźle  :P ?  do tego  brak ceny  w PLN :P bo przewalutowanie na PLN w gre nie wchodzi raczej a wtedy to już lipa :) Nv nie ma konkurencji :/

 3. Avatar nic wiadomość nic
   

  @edit bo nie moge :/

  na inszym portalu widzę widełki 2250-2650zł  a za prawie 2300 to wybór jest tylko jeden

 4. Avatar nic wiadomość nic
   

  karty porażka. Zużycie energii i cena do wydajności klapa. 

  See you next time, AMD.

  <poop>Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.