2019-11-27 11:41
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
2

Rekordy sprzedaży Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Obrazek Rekordy sprzedaży Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Electronic Arts, Respawn Entertainment i Lucasfilm ogłosili, że doceniona przez krytyków gra Star Wars Jedi: Fallen Order to najszybciej sprzedająca się w ciągu pierwszych dwóch tygodni cyfrowa premiera gry Star Wars. Gra jest również najlepiej sprzedającym się tytułem Star Wars od EA na komputery stacjonarne w okresie premiery. Star Wars Jedi: Fallen Order jest kluczowym sukcesem, a także jest najwyżej ocenianą grą Star Wars tej generacji konsol. Potwierdzają to recenzje najpopularniejszych redakcji na świecie:
• Business Insider - „najlepsza gra Star Wars”,
• GameSpot - „jeden z najbardziej atrakcyjnych dodatków do serii Star Wars od lat”.
• IGN - „wszechstronna niesamowitą grą - 9/10”W Star Wars Jedi: Upadły Zakon gracze wcielają się w Cala Kestisa, byłego Padawana ukrywającego się przed Imperium, które po Rozkazie 66 przeprowadziło Czystkę Jedi. Cal, zmuszony do ucieczki, na swojej drodze spotyka Cere Jundę, byłą Jedi (w polskiej wersji językowej Danuta Stenka) iGreeza, pilota Modliszki. Wiernym kompanem podczas podróży jest również BD-1, uroczy droid, który pomaga w nawigowaniu i eksplorowaniu różnych planet, w tym ojczyzny Wookiech, Kashyyyk czy planety Zeffo. Cal i jego towarzysze starają się pozostać o krok przed Imperium należącą do Inkwizycji Drugą Siostrą, podczas gdy odkrywają tajemnicę związaną ze starożytną obcą cywilizacją, która mogłaby pomóc w odbudowie Zakonu Jedi.

Star Wars Jedi: Upadły Zakon jest już dostępne w wersji cyfrowej na konsole Xbox One, PlayStation 4 oraz na komputery stacjonarne w Origin, Steam, Epic Games Store oraz w sklepach stacjonarnych.

Subskrybenci Origin Access Premier będą mieli pełny dostęp do Star Wars Jedi: Upadłu Zakon w wersji Deluxe na komputery stacjonarne.

Rekordy sprzedaży Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Rekordy sprzedaży Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Rekordy sprzedaży Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Źródło: Info Prasowe / Electronic Arts
 1. Avatar nic wiadomość nic
  należy powiedzieć że

  Gra zdecydowanie ponad przeciętna ,kilka drobnych  niedoróbek i mógłby być  produkt 9,5/10
  a tak  maks co można dać to jakieś 8/10

 2. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Właśnie kupowałem dla bratanka. Ledwo się powstrzymałem od kupienia dla siebie, ale mam jeszcze dwie gry które tylko zacząłem, więc się opamiętałem, :-P  jednak jak skończę te dwie, to kupię sobie na pewno. Tyle że pewnie już taniej. \"\lol\"Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.