2019-01-31 14:34
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

Resident Evil 2 - dla właścicieli kart Radeon RX

Obrazek Resident Evil 2 - dla właścicieli kart Radeon RX

Wg wielu niezależnych recenzji nowy „Resident Evil 2” to znakomity remake i rzadki przypadek gry, którą warto przechodzić nawet kilka razy. Dzięki współpracy AMD i Capcom osoby, które kupiły w promocji „Raise the Game Fully Loaded” karty graficzne Radeon RX, mogły jako jedne z pierwszych zapoznać się z pełną wersją tego horroru i to otrzymując go całkowicie bezpłatnie. Satysfakcja z nabycia sprzętu firmy AMD jest zatem jeszcze większa, skoro pozwala cieszyć się znakomitej jakości rozgrywką najnowszego tytułu i to już w przypadku kart kosztujących obecnie mniej niż 800 zł (wartość gry to ok. 200 zł).Promocja wciąż trwa i nadal można otrzymać gratis nawet 3 gry, w tym „Resident Evil 2”, a także nadchodzące „The Division 2” i „Devil May Cry 5” przy zakupie w wybranych sklepach kart graficznych Radeon RX 570, 580, 590, Vega oraz debiutującego w przyszłym tygodniu najnowszego modelu Radeon VII.

Współpraca AMD i Capcom przełożyła się także na jakość techniczną gry, która:
- Oferuje optymalną wydajność na kartach graficznych Radeon.
- Obsługuje standard Radeon FreeSync 2 HDR, czyli wiodącą w branży technologię synchronizacji ekranu z kartą graficzną, która poza większą płynnością i mniejszymi opóźnieniami pozwala cieszyć się jakością HDR i to skonfigurowaną automatycznie. Liczba zgodnych z tą technologią monitorów jest coraz większa i obejmuje m.in. BenQ EX3203R, AOC AG273QCX, Samsung C32HG70 czy Asus XG49. Stale powiększająca się lista zgodnych wyświetlaczy znajduje się tutaj.
- Wykorzystuje asynchroniczność obliczeniową, która poprawia wykorzystanie układu graficznego i zmniejsza opóźnienia, co przekłada się na lepszą optymalizację działania.

„Resident Evil 2” jest też kolejną z wielu, która otrzymała wsparcie sterowników Radeon Software w trybie „Day-0”, dzięki czemu gracze korzystający z kart Radeon mogli cieszyć się optymalną wydajnością od razu po premierze gry.


Resident Evil 2 - dla właścicieli kart Radeon RX

Resident Evil 2 - dla właścicieli kart Radeon RX

Resident Evil 2 - dla właścicieli kart Radeon RX

Źródło: Info Prasowe / AMD
  1. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
     

    Nie żebym narzekał. Całe życie miałem Radeony. Ten Gteforc co mam, jest pierwszy jaki na dłużej zagościł w moim komputerze. Nigdy nie miałem kłopotów z nimi. Miło się też czyta, z dawnego sentymentu o sprawnym wydaniu sterowników AMD. Tyle że nie całkiem sprawnym. Grę nową obsłużą - OK, ale czemu chcąc kupić procesor, zniechęcają mnie do CPU AMD? No bo karty Nvidii sobie lepiej radzą w ich towarzystwie niż karty AMD.
    W rezultacie myśląc o R 580 8 GB, raczej kupię i5 9600 niż Ryzena. Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.