2018-12-06 12:49
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Rusza zamknięta beta World of Warships: Legends

Obrazek Rusza zamknięta beta World of Warships: Legends

Zamknięta beta World of Warships: Legends na PlayStation 4 i Xbox One zbliża się wielkimi krokami. Właśnie wystartowały zapisy do pierwszego beta weekendu, który będzie miał miejsce już 21 grudnia. Będzie to największy test przedpremierowy z mnóstwem nowej zawartości. Tytułowe Legendy to najwspanialsze okręty wojenne w historii i ich dowódcy. W zamkniętej becie czekać będą tak legendarne jednostki jak pancernik Iowa czy krążownik Amagi. Dowódcy przyniosą ze sobą spersonalizowane podejście do walki – każdy posiada swoje mocne strony, umiejętności i strategie. Gracze mogą oczekiwać wejścia w rolę admirała Normana Scotta czy taktyka Isoroku Yamamoto. W zamkniętej becie pod naszą komendę trafi ponad 30 okrętów japońskich i amerykańskich.Podczas weekendu z grą będzie można zapoznać się z misjami, które pozwolą na odblokowywanie specjalnych nagród i potężnych bonusów. Gracze rywalizować będą np. w ilości zatopionych okrętów, zdobywanego doświadczenia czy spowodowanych pożarów na wrogich jednostkach. Dzięki dodanej komunikacji głosowej będzie łatwiej koordynować ataki i ustalać taktyki na morzu z innymi wilkami morskimi.

Nowa zawartość to również nowy interfejs użytkownika przystosowany do dużych ekranów i konsol. Ulepszone, bardziej przejrzyste menu zapewni przystępniejszą zabawę. Dodatkowo, znacznie poprawiono efekty wody, dymu i modele okrętów, aby World of Warships: Legends było realistycznym i wyjątkowym przeżyciem. Co istotne, jest to gra tworzona od podstaw na PlayStation®4 i Xbox One, dzięki czemu wykorzysta pełnię mocy i możliwości domowych konsol.

Gracze mogą od dziś zapisywać się na nadchodzące zamknięte beta weekendy z grą, aby otrzymać specjalne nagrody na premierę, która planowana jest na 2019 rok. Aby wziąć udział w testach zaczynających się 21 grudnia 2018 wejdź na stronę http://wowslegends.com i otrzymaj swój dostęp do pierwszego weekendu z zamkniętą betą.

Rusza zamknięta beta World of Warships: Legends

Źródło: Info Prasowe / WargamingKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.